Sayfa 21/86 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun sn 06Ank ..eskilerin kisa sayilacak bir zaman diliminde hemen hemen maliyetine gore %100 net karla cikis yapmasi gecmis gunler ,verdigimiz emekler, paylasimlar, mucadeleler adina cok sevindiriyor.hayirli yatirimlar. Forumda gecmiste Teknik ugruna 2-3 kademe kar pesinde kosup ya trenden zorla indirilen yada firsati kaciran arkadaslarada uzuluyorum..saygilar.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sağolun hepimiz için hayırlı olsun.
    Fırsatı kaçıranlar için vicdanınız rahat olmalı, siz fazlasıyla don kişotluk yaptınız.
    Turkcell ve Kardmden sonra yine doğru adrestesiniz. Banka alerjim olmasa 1.30 larda aranıza katılırdım.Hala ucuz.
    Size de hayırlı yatırımlar ...saygılar.

Alıntı Originally Posted by 06Ank Yazıyı Oku
    Sağolun hepimiz için hayırlı olsun.
    Fırsatı kaçıranlar için vicdanınız rahat olmalı, siz fazlasıyla don kişotluk yaptınız.
    Turkcell ve Kardmden sonra yine doğru adrestesiniz. Banka alerjim olmasa 1.30 larda aranıza katılırdım.Hala ucuz.
    Size de hayırlı yatırımlar ...saygılar.
    Tskler.sizden duymak ayri bir motivasyon.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Diğerleri satmış, yeni peyda olan büyük patron yine almış.
    Hisse sahiplik oranı %5,53'e yükselmiş....

Yeni zhur eden patron alıma devam etmiş. İki gün önce sahiplik oranı az biraz düşmüştü. İki günden beri artıyor...
    Yeni zuhur eden patron bildiğimiz patronlardan birisi mi acaba? Öyleyse şimdiye kadar görünmeyip de, ne diye şimdi zuhur etme gereksinimi görmüş?......

Yoksa yeni birisi/birileri mi?

.......

4. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

40 günden beri kapalı olan kütük satışları, bir aydan beri kapalı inşaat çeliği satışları bugün yeni fiyatla ile açılmış.
    Son kapanış fiyatlarına göre;
    düz ince yuvarlak çeliklerde %1,1
    Nervürlü inşaat çeliklerinde %1,1
    Kütüklerde %6,8
    Blumlarda %4,7 oranında fiyat yükseltilmiş....

Diğer ürünlerde fiyat değişikliği yapılmamış (Onların satışları devam ediyordu)...

.....

Bu arada grafit elektrot sıkıntısı kendisi hissettirmeye başlamış...
    http://www.insaatnoktasi.com/HABER/6...SIKINTISI.aspx

Haberin kaynağı yabancı zannedersem ve site çeviriyi google çeviricisi benzeri bir prgram ile yapmış.
    Bazı cümleleri çözmek zor....

Daha önceleri başka bir kaynakta okuduğuma göre Rusya'da grafit elektrot üretim kapasitesini artırmak için yatırım planlanıyormuş. Ama yatırımın üretime geçmesi 2 - 3 yılı bulur bulur deniliyordu aynı yazıda....

........

KAP'taki şirket bilgilerine göre yeni zuhur eden büyük ortağın sahiplik oranı %5,35'e düşmüş....

Kardemir 1 ayı geçen bir süreden beri yönetim kurulsuz devam ediyor.
    Genel müdürün yetkisinin bir sınırı var.
    Daha ne kadar böyle devam edecek?
    Kamuyonu bilgilendirseler hiç fena olmaz.
    Neticede binlerce ortağı var...
    Ortakların resmi olarak bilgilendirilmesi gerekmez mi?
    Resmi açıklamalar olmayınca spekülasyonlar araya giriyor ve zaten herşeyden en sonra haberi olan küçük yatırımcı arada eziliyor, zarar ediyor. Sonra da borsaya yatırımcı gelmiyor deniliyor...
    Şirketten bir açıklama yapılmaz ise, spk'dan yada hükümetten resmi bir açıklama yapılsa iyi olur.
    Ne oluyor ne bitiyor? SPK bir açıklama yapsa ve yatırımcıları muallak ortamdan yararlanmak isteyenlere yem etmese hiç fena olmaz.
    Son düzenleme : sar; 19-09-2017 saat: 12:18.

7. Vay be 2.60 da 600 bin alıcı var normal mi ? Yoksa bana mı ilginç geldi?
    Saygilar

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu arkadaş KRDM A diğer hisselere göre daha hızlı düştü bu düşüş ne kadar devam edicek battık hepten ya bir türlü zarardan kurtulamıyoruz valla moralim sıfır oldu

Sayfa 21/86 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •