Sayfa 5/86 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 33 - 40 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Kardemir'in seçimle gelen mevcut yönetim kurulu üyeleri 2014 yılı ağustosunda yapılan olağanüstü genel kurulunda seçilmişlerdi galiba. Öyleyse görev süreleri ağustosta doluyor....
    Yeni yönetim kurulu seçimi için ağustosta olağanüstü kurul olması gerek.
    Yakında Kap'a genel kurul çağrısı için duyuru düşer....
    Yönetimde isim değişiklikleri olur mu?
    2014 yılında 2014-2017 dönemi yönetim kurulu üyelerinin seçimi için olağanüstü genel kurul çağrısı 4 temmuzda yapılmış. Muhtemelen önümüzdeki hafta 2017-2020 dönemi yönetim kurulu üyelerinin seçimi için olağanüstü genel kurul kararı alınıp, çağrısı kap'a gönderilir...
    Ağustos'un ilk haftası da genel kurulu toplarlar...

Mutullah Yolbulan 90 yaşına yaklaştı.
    2-3 sene önce de bir rahatsızlık geçirmişti.
    Acaba artık dinlenmek isteyebilir mi?

4. YABANCI İŞLEMLERİ TAKAS VERİLERİ

Borsa İstanbul'da yabancı işlemleri sürüyor.

Borsanın kurulduğu günden beri hep ilgi çeken yabancı işlemleri bugünlerde de yatırımcıların en çok merak ettiği konuların başlarında geliyor.

Borsa İstanbul'un tamamındaki yabancı payı tarihi seviyelere yükseldi.

Son açıklanan raporlara göre BİST tümünde yabancı pay oranı % 65.21 seviyesine yükselmiş görünüyor.

İş Yatırım bugün yayıladığı bültende yabancı yatırımcıların günlük ,haftalık,aylık ve yıllık en çok payını artırdıkları hisselerle birlikte üst üste 10 gün boyunca paylarını artırdıkları hisse senetlerine de yer verildi.

Bu bültende yer alan bilgiye göre;

Yabancıların 10 gün üst üste aldığı bir hisse senedi

Hisse Son Yabancı Takası
    Kardemir-A % 5.53

http://borsaajans.com/Haber/yabancin...digi-tek-hisse

Kardemir dün zamlı olarak açtığı kütük ve uzun inşaat çeliği satışlarını bugün kapatmış.
    Muhtemelen dolardaki yükselişin etkisi var...
    Bugün yarın piyasa yoklanıp yeni fiyatlar ile yeni satış açacaklardır muhtemelen..

6. D'nin 1.87 olduğu yerde a ve b' nin 2.40 olması gerekiyor ytd

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kardemir'in %95 civarında bedelsiz verme potansiyeli var. Hisse yükselişine devam ederse bedelsiz konuşulmaya başlanacaktır muhakkak...
    Bu oranlarda sermaye artırımı yapılabilmesi için, SPK'nın 2013 yılında yaptığı mevzuat düzenlemesine göre, hisselerin 30 gün boyunca kaba hesapla 4 lira civarlarında işlem görmesi gerekir.

Sayfa 5/86 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •