Sayfa 57/86 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 449 - 456 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1. 11 / ŞUBAT / 2019 / 21 / MART / 2019 arası takas değişimi . y t d

2. Teşekkürler sayın kartopu. Aynı tarihler arası b grubunun takas değişimini mümkünse paylaşır mısınız?

3.  Alıntı Originally Posted by Madlove Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın kartopu. Aynı tarihler arası b grubunun takas değişimini mümkünse paylaşır mısınız?
    B gurubunun 2 yönetim kurulu üyeliği var A gurubunun 4 yönetim kurulu üyeliği var b gurubunu yolbulan ile güleç birer tanesinin sahibi . A gurubunda üçüncü yönetim kurul üyeliği için gizliden oynayabilirler kim fazla eline toplayabilirse buda A gurubuna yarar .
    yatırım tavsiyesi değildir

4. İnşallah diyelim sayın kartopu. Yorumunuz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    B gurubunun 2 yönetim kurulu üyeliği var A gurubunun 4 yönetim kurulu üyeliği var b gurubunu yolbulan ile güleç birer tanesinin sahibi . A gurubunda üçüncü yönetim kurul üyeliği için gizliden oynayabilirler kim fazla eline toplayabilirse buda A gurubuna yarar .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Qnbfinans düzenli bir şekilde sessizce topluyor. Pasife yüklü miktarda alış yazıyor bugünde 1,59 dan 500.000 lot aldı. Son 1 ayda aldıkları 7 milyon lota yaklaştı. Muhtemelen yönetim için toplanıyor diye düşünüyorum.

6. Teşekkürler sayın kartopu

Sayfa 57/86 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •