Sayfa 82/86 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 649 - 656 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1. Aynı şirketin temettü verdiğinde aynı temettüyü alacak A ve B grubu hisseleri derinliği az diye Dye göre şu anda %20 ucuz fiyattan işlem görmektedir. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. KRDMD demir üretiyor ama KRDMA paslı teneke mi üretiyor. Aynı temettü verecekler diye birbirlerine yaklaşmaları beklenirken tam aksi oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    KRDMD demir üretiyor ama KRDMA paslı teneke mi üretiyor. Aynı temettü verecekler diye birbirlerine yaklaşmaları beklenirken tam aksi oldu.
    Ben de B var. Ben de gıcık oluyorum ama yapacak bir şey yok, derdimize yanarız ancak.

Yönetim Kurulunu iktidar atadıktan sonra A ve B grubunun yönetim kuruluna girme avantajı dolayısı ile de anlamı kalmadı. D grubu işlem hacmi yüksekliği ve alım satım esnekliği nedeniyle tercih ediliyor.

Benim gördüğüm kadarı ile, hisse fiyatı yukarı giderken D önden gidiyor. Ancak fiyatlar düşerken A ve B, D'ye yaklaşabiliyor. Fiyatlar düşsün desek onun da bize bir faydası yok

4. ingiltere Ankara İzmir hızlı tren dremiryolu için 2.5 milyon euro para verecekmiş herhalde buradan kardemirde pay alır.görüşü olanların düşüncelerini duymak isterim

5. 2.5 milyon euro mu 2.5 milyar euro mu zira milyon euro nun bi katkısı olmaz
     Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    ingiltere Ankara İzmir hızlı tren dremiryolu için 2.5 milyon euro para verecekmiş herhalde buradan kardemirde pay alır.görüşü olanların düşüncelerini duymak isterim
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

adana,adbgr ve adnac ve bazı çimento şirketleri oyakc çatısı altında birleşmişti. borsamızda ısatr,ısbtr,ısctr ve ıskur ile krdma,krdmb,krdmd isimleriyle işlem gören şirketlerin de bana göre bir çatı altında birleşmeleri yada birleştirilmeleri gerekiyor. şimdi kardemir gurubuna bakalım.

kar dağılım oranları ayni. sadece yukarıdaki tabloda da görüldüğü gibi a (4) , b (2) d (1) oy hakları bulunuyor.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Neye çıktı neye iniyor şimdi

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 82/86 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •