Sayfa 75/86 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 686 madde; 593 - 600 arası.

Konu: KRDMA - Kardemir A

1. [IMG][/IMG]

SAATLİK GRAFİKTE İNDİKATÖR YEŞİLİ YAKTI... HAYIRLISI BAKALIM
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Seansın bitimine yakın kâr satışları ile birlikte aniden endeksin hızlı düşüşü bütün hisselerde olduğu gibi kardemir'e de negatif etkisi oldu. Ancak zamana bırakmak lazım. Bu hissede bir süre daha yatay seyir devam edebilir. Bugünden yarına zıplayacak bir durumu görünmüyor gibi. Ancak yine de hissenin tahta yapıcısı teknik ve temel analizleri bir anda altüst edebilir. Hep gördüğümüz ve yaşadığımız şey bunlar.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

tabii kimse kalmayınca uçarsın. eski dostum 4.37 alıp-4.80 verdim.güzel kazandırdın yine gün içnde. öpüyorum...

4. halen göze aşağılarda, derdi ne bunun hayret ?

5. Karddmieden bir cacık olmaz hep ekşi hep eksi

6. vay beee koskoca kardemir kazdemir olmuş yolunmuş hep 6 katrilyon borç yapmış yolunu bulanlar..nereee harcanmış acaba harcamakla bitmez bu ..korkunç rakam vay bee ..nasıı uyumuşlar hissedarlar veya mali şube bu kadar borca bataklanırkebn.şimdide yüzlerce trilyon zarar tabi .sonrada bu yolunu bulanlar g.kurulu toplayamadık ya işte iptal ..falan.dünyada tek ..genel kurulu toplayamayan ..kardemir nerden nereye..vay beee .yolunmuş kaz olmuş ..vah vahhh ..dramatik ....izlemeye devam .izle incele araştır noluyo kardemirde .bide daha dramatiği özsermaye azalmış bide tam komedi .tam yolunmuş yani. müthiş rakam özsermaye farkı eksi farkı ..vay beee .heryerden vurgun yiyo kardemir ..tam yılunmuş durum yani ..

7. sabahtan eksi 7 ile açtı ve devre kesici oldu. Derdi ne bunun
    bu kadar düşüş çok anlamsız. yazıklar olsun kardemir

8. Kardemir A için enteresan gelişmeler olacak gibi görünüyor
    BENİM LAFIMLA HİSSE ALANIN AKLINA ŞAŞARIM

Sayfa 75/86 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •