Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: Foreks Şirketlerinde Fonlama Sıkıntısını Bitcoin ile Çözmek

1. Foreks Şirketlerinde Fonlama Sıkıntısını Bitcoin ile Çözmek

Arkadaşlar son zamanlarda yurt dışı forex firmalarına, kredi kartı, neteller, skrill veya banka transferi yöntemiyle para yatırma ve çekmede zaman zaman sorunlar oluştuğu görülüyor. Özellikle yerli bankalar tarafından yapılan bu sorun bitcoin ile aşılabilmektedir.

Hem para gönderirken hemde para alırken Bitcoin üzerinden transferi sağlayan büyük ve hacimli, FCA, ASIC gibi lisanslara sahip güzel yabancı şirketler mevcut.

BTC Türk gibi coin borsaları ile çalışarak çok çok düşük maliyetler ve yüksek hızlarda bu şirketlere para aktarıp çekebilirsiniz. Bitcoin borsaları ve para transferleri ile iglili detayları elimden geldiğince cevaplandırmaya çalışacam.

Not: Bu yöntemle para gönderirken özellikle Legal ve güçlü lisanlara sahip şirketleri tercih ediniz. Merdiven altı adı sanı duyulmamış şirketler için en ufak bir önerim yoktur. XM Forex aylık $10.000 Bitcoin transfer limiti ile bu konudaki en güçlülerden birisidir.

Yabancı forex firmalarının tamamı erişim engelli olduğu için sorunu vpn kullanarak çözebilirsiniz.

2. Lisansli broker ben bulamadim. Bitcoin kabul eden

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. XM şirketi Lisanslı hemde FCA ASIC gibi lisanslarada sahip bir şirkettir.

4. gördüğüm kadarıyla yatırımcılar bu sıkıntı ile daha önce de karşılaşmışlar. XM de artık bu sıkıntıyı çözemiyor. buradaki yorumlardan AMarkets şirketine baktım btc yöntemine. otuz dakikada çekebildim yani tabi bazı onaylama işlemleri vardı. ama bunu çözdük hızlıca

Xm hesap actim bende ecen hafta ama fonlayamiyorum.yardimci olabilirmisiniz

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •