Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: Amerika Borsalarında kupon (onluk) hisseler.

Amerika Borsalarında kupon (onluk) hisseler.

Bu başlık altında yüksek büyüme potansiyeli olan, aynı zamanda riski de olan hisseler paylaşılsın. Çünkü yüksek kazanç vadeden şirketler yüksek risk de içerir. Risk içermeyen yüksek potansiyel vadeden hisseler yazarsanız tabi ki daha iyi olur.

Benim ilk paylaşacağım hisse bugün 1.06 dolar seviyesinde. Yani batabilir de uçabilir de. Çünkü şirketin faaliyet konusu itibariyle başarmaya çalıştığı şey devrim niteliğinde.

Başarabilir de başaramayabilir de.

VAXART - VXRT

Vaxart Inc Hakkında Daha Fazla Bilgi
    Vaxart Inc, klinik aşamalı bir biyoteknoloji şirketidir. Çok çeşitli bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlamak için oral rekombinant aşıların geliştirilmesine odaklanır. Tablet boru hattı altındaki ürünler, Coronavirüs, Norovirüs, Mevsimsel Grip, RSV (solunum sinsityal virüsü) ve HPV (İnsan papilloma virüsü) Terapötik tedavisinden oluşur. Oral rekombinant protein aşılarının keşfi ve geliştirilmesi olan tek bir segmentte çalışır. Coğrafi olarak, tüm ticari faaliyetler Amerika Birleşik Devletleri bölgesi boyunca işlev görür.

Covid ve diğer virüsler için ağızdan hap aşısı geliştiren Vaxart,
    Şirket bazı zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor ve yakın zamanda yönetim ekibini güçlendirdi ve bazı umut verici deneme sonuçları açıkladı.

--------------------------------

Vaxart CEO'su Sean Tucker, başka bir olası mukozal aşının yakında hap olarak alınan sözde "deneme denemelerine" girebileceğini söylüyor.

Şirketi , bulgularını hızlandırma umuduyla aşılanmış gönüllülere kasıtlı olarak virüs bulaştıracak "dünyanın ilk insan Omicron meydan okuma modelini" geliştirmek için Haziran ayında İngiliz firması hVIVO ile bir anlaşma imzaladı . Tucker, hVIVO'nun şu anda yaklaşımlarından elde edilen sonuçları doğrulamak için çalıştığını söyledi.

Tucker, "Bunu ne zaman tamamlayacaklarına dair zamanlamalarını açıklamadılar, ancak her şeyin yolunda gittiğini varsayarsak, bu yıl olur ve potansiyel olarak aşımızı bu yıl veya gelecek yıl değerlendirebiliriz" dedi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    VAXART - VXRT

Vaxart Inc Hakkında Daha Fazla Bilgi
    Vaxart Inc, klinik aşamalı bir biyoteknoloji şirketidir. Çok çeşitli bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlamak için oral rekombinant aşıların geliştirilmesine odaklanır. Tablet boru hattı altındaki ürünler, Coronavirüs, Norovirüs, Mevsimsel Grip, RSV (solunum sinsityal virüsü) ve HPV (İnsan papilloma virüsü) Terapötik tedavisinden oluşur. Oral rekombinant protein aşılarının keşfi ve geliştirilmesi olan tek bir segmentte çalışır. Coğrafi olarak, tüm ticari faaliyetler Amerika Birleşik Devletleri bölgesi boyunca işlev görür.

Covid ve diğer virüsler için ağızdan hap aşısı geliştiren Vaxart,
    Şirket bazı zorluklarla karşılaşmaya devam ediyor ve yakın zamanda yönetim ekibini güçlendirdi ve bazı umut verici deneme sonuçları açıkladı.

--------------------------------

Vaxart CEO'su Sean Tucker, başka bir olası mukozal aşının yakında hap olarak alınan sözde "deneme denemelerine" girebileceğini söylüyor.

Şirketi , bulgularını hızlandırma umuduyla aşılanmış gönüllülere kasıtlı olarak virüs bulaştıracak "dünyanın ilk insan Omicron meydan okuma modelini" geliştirmek için Haziran ayında İngiliz firması hVIVO ile bir anlaşma imzaladı . Tucker, hVIVO'nun şu anda yaklaşımlarından elde edilen sonuçları doğrulamak için çalıştığını söyledi.

Tucker, "Bunu ne zaman tamamlayacaklarına dair zamanlamalarını açıklamadılar, ancak her şeyin yolunda gittiğini varsayarsak, bu yıl olur ve potansiyel olarak aşımızı bu yıl veya gelecek yıl değerlendirebiliriz" dedi.
    En azından kısa bir bilgilendirme için bazı haberlerden alıntılar paylaştım.

Şirket covid 19 ve diğer bazı bulaşıcı hastalıklar için ağız yolu ile alınabilecek tablet aşı çalışmaları yapıyor.
    Başarırsa büyük iş olacak.
    Başaramaz ise sonuç hüsran olur.
    Daha önce 27 doları gören hisse 1 dolara kadar düşmüş durumda.
    Tekrar yukarı gitmesi sağlam bir rapora bakar.

Yani anlayacağınız herkesin alabileceği bir hisse değil. Ben bile Türkiyedeki portföyümün yüzde 6 sı ile yatırım yaptım.

1.10 Dolar maliyetle VXRT yatırımımın önemli kısmını tamamladım.
    1.25 in geçilmesi benim için yükselişin devamının da göstergesi olacaktır.

Bu nedenle 1.25 üzerine çıkarsa biraz daha alım yapabilirim. Ondan sonra şirket haberlerini takip ederim

5. Merhaba hocam. Abd de takip ettiğiniz başka bir hisse var mı acaba? Bir de alımları nerden yapıyorsunu, abdde kazançtan vergi var, ol olaylar nasıl oluyor acaba?

Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Merhaba hocam. Abd de takip ettiğiniz başka bir hisse var mı acaba? Bir de alımları nerden yapıyorsunu, abdde kazançtan vergi var, ol olaylar nasıl oluyor acaba?
    Şu anda HUBC - HUB CYBER SECURİTY
    Büyüme potansiyeli fazla gibi geldi bana.
    Yatay trendini 1.50 yi hızlı kırıp 3.06 doları görüp 2.20 dolara yine hızlı düştü.

Dediğim gibi riskli hisse senetleri bunlar. Beklentiler gerçekleşirse kısa sürede zengin edebileceği gibi kısa sürede yarı fiyatına düşme potansiyeline de sahip şirketler bunlar. YTD

NOT, ben alımlarımı İş CEP uygulamasından yapıyorum. Çok basit. Nasıl yapılacağına dair youtube da kısa video da var. Başka platformlarda var ama ben sürekli iş cep kullandığım için bunu tercih ediyorum.

7. Herkese merhaba.
    Siteye yeni üye oldum. ABD borsalarına yatırım, ABD temettü hisseleri, ABD temettü fonları (ETF), pasif gelir, kıymetli metal fonları... gibi konularda amatör yazılar yazdığım bir sayfam var. Acaba burada da link paylaşımı yapabilir miyim? Yoksa paylaşım yapmak ban sebebi midir? Bilgi verebilir misiniz?

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •