Sayfa 122/664 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 5311 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Merhabalar,

Öncelikle bilgilerini ve deneyimlerini burada paylaşan tüm forumdaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Ben de önümüzdeki dönemde NASDAQ'da ufak bir miktar çok uzun vadeli yatırım yapmayı düşünüyorum. Al ve unut tarzında bir yatırım olacak.
    Ancak benim yaklaşımım buradaki genel bakış açısından farklı olarak sektör-hisse bazlı olacak.

Düşündüğüm sektör 3D printing. Yıllardır bildiğim, borsada ise bir kaç aydır takip ettiğim firmalar ise SSSY ve MTLS. Meslek olarak içinde olmasam da -bu nedenle yatırımım ufak olacak; sektörün içinde olsam belki daha cesur davranabilirdim- 3D printing'in geleceğin sektörü olacağına inanıyorum. Aynı 90'lardaki bilgisayar ve 2binlerin başındaki İnternet gibi.

İş yatırım ile görüştüm. Sadece masraflar konusunda -aylık masraf, saklama ücreti vb. konularda- daha bilgi almadım. Ufak olacağını düşündüğüm masrafları ilk etapta çok önemsememin nedeni sanırım yatırımımın, al unut şeklinde olacağı için sağlam bir yerde yatırım yapmak istiyor olmam.

Özellikle şirketlerin finansal durumları başta olmak üzere her konuda fikir, öneri ve -deneyimledikçe cevap verebilecek konuma geleceğim- sorulara açık olduğumu not düşmek isterim.

Sağlıcakla Kalın

2.  Alıntı Originally Posted by DaraL Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    ......

Düşündüğüm sektör 3D printing. Yıllardır bildiğim, borsada ise bir kaç aydır takip ettiğim firmalar ise SSSY ve MTLS. Meslek olarak içinde olmasam da -bu nedenle yatırımım ufak olacak; sektörün içinde olsam belki daha cesur davranabilirdim- 3D printing'in geleceğin sektörü olacağına inanıyorum. Aynı 90'lardaki bilgisayar ve 2binlerin başındaki İnternet gibi.
    ............
    Yanlış yazmışım, özür.

SSYS

ve

MTLS

3.  Alıntı Originally Posted by DaraL Yazıyı Oku
    Merhabalar,

Öncelikle bilgilerini ve deneyimlerini burada paylaşan tüm forumdaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Ben de önümüzdeki dönemde NASDAQ'da ufak bir miktar çok uzun vadeli yatırım yapmayı düşünüyorum. Al ve unut tarzında bir yatırım olacak.
    Ancak benim yaklaşımım buradaki genel bakış açısından farklı olarak sektör-hisse bazlı olacak.

İş yatırım ile görüştüm. Sadece masraflar konusunda -aylık masraf, saklama ücreti vb. konularda- daha bilgi almadım. Ufak olacağını düşündüğüm masrafları ilk etapta çok önemsememin nedeni sanırım yatırımımın, al unut şeklinde olacağı için sağlam bir yerde yatırım yapmak istiyor olmam.

Özellikle şirketlerin finansal durumları başta olmak üzere her konuda fikir, öneri ve -deneyimledikçe cevap verebilecek konuma geleceğim- sorulara açık olduğumu not düşmek isterim.

Sağlıcakla Kalın
    Gerçekten müthiş bir öngörü. Beni de bu konuda araştırma yapmaya sevk ettiniz. Teşekkürler.

4. foruma ölü toprağı atılmış gibi alım yapan yada yeni hesap açtıran arkadaşlar yok mu ??

5. Finansbank kullanan arkadaşlar alım satım işlerinde hangi platformu kullanıyorlar cep telefonuna yüklenen bir program var mı ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by zaftolga Yazıyı Oku
    Finansbank kullanan arkadaşlar alım satım işlerinde hangi platformu kullanıyorlar cep telefonuna yüklenen bir program var mı ?
    Cep telefonu için Saxo TraderGO.
    Laptop için SaxoTrader ( Finans Invest International)
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

7. buffet in hisselerinden olan Kraft Heinz Co (KHC) şuan %27 değer kaybetmiş. Alım için hangi seviye beklenmeli? saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Cep telefonu için Saxo TraderGO.
    Laptop için SaxoTrader ( Finans Invest International)
    Teşekkürler bugün finansbaka gidip kağıtları imzaladım ama şubedekiler bir şey bilmiyor, ne zaman hesabım açılır ve kullanıcı şifrelerini nereden alacağım?

Sayfa 122/664 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •