Sayfa 147/665 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 5317 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    evet ilk hisse satisimi yaptim ve AMD ile vedalastim %45 primle sattim 17 lerden alip 24 lerde sattim

gelen parayla hedefimde JNJ var bakacalim aksama kadar ne alicaksam soylerim
    JNJ benimde takibimde sürekli yükseliyor düşerse alacağım dedim ama hiç düşmedi

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    ücretli mi katılacaksın? 1 hafta ücretsiz deneme var, her ay 2. pazar yenileniyormuş. sık sık listenin değişeceğini de sanmam. o nedenle diyelim 3 ayda bir bir arkadaş ücretsiz deneme alsın ve maille paylaşım yapsın. bana güzel fırsatlar sunabilir gibi geldi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    ücretli mi katılacaksın? 1 hafta ücretsiz deneme var, her ay 2. pazar yenileniyormuş. sık sık listenin değişeceğini de sanmam. o nedenle diyelim 3 ayda bir bir arkadaş ücretsiz deneme alsın ve maille paylaşım yapsın. bana güzel fırsatlar sunabilir gibi geldi.
    Fena fikir degil...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Fena fikir degil...

Syg,
    Merhaba,
    Liste hazırlayalım hemen.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Nedir arkadaşlar temettü vergilendirmesinde son karar? Verdiniz mi gelir vergisi beyannamelerini? Son gün pazartesi.
    Yurtiçi aracılardan bilgi alabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by kerem_goksoy Yazıyı Oku
    Nedir arkadaşlar temettü vergilendirmesinde son karar? Verdiniz mi gelir vergisi beyannamelerini? Son gün pazartesi.
    Yurtiçi aracılardan bilgi alabilen varsa paylaşırsa sevinirim.
    dostum temettude bisey yapmana gerek yokki, daha temettu yatinca senden %30 kesilmis oluyor o sebebten yapabilecegin bisey yok

bu Liste olayi icin: turkun akliya kimse yarisamaz haci

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    dostum temettude bisey yapmana gerek yokki, daha temettu yatinca senden %30 kesilmis oluyor o sebebten yapabilecegin bisey yok

bu Liste olayi icin: turkun akliya kimse yarisamaz haci
    Daha vermedim ben beyannameyi ama bizim borsaya baktıkça sürekli dolar alıp nasdaqa uzun vade yatırım mı yapsam diye düşünmeye başladım, kafam çok karışıyor valla.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ihsanaktas Yazıyı Oku
    Daha vermedim ben beyannameyi ama bizim borsaya baktıkça sürekli dolar alıp nasdaqa uzun vade yatırım mı yapsam diye düşünmeye başladım, kafam çok karışıyor valla.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn ihsanaktas bey,
    bende sizinle ayni fikirdeyim...

Sayfa 147/665 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •