Sayfa 178/666 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

zaten abd borsaları şuan şişik, hisse alıp risk alacağız, hem abd hem tr benim temettüye ortak olacak, yok öyle yağma. anlaşılan başka çare yok, ysk seçim tekrarı verdiği günün ertesi dolarları güvence altına alacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    zaten abd borsaları şuan şişik, hisse alıp risk alacağız, hem abd hem tr benim temettüye ortak olacak, yok öyle yağma. anlaşılan başka çare yok, ysk seçim tekrarı verdiği günün ertesi dolarları güvence altına alacağım.
    Dolarlari eve mi cekeceksin sefim?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Hisse alacaksınız ama almadan önce bileceksiniz ayda, 3 ayda ne kadar nakit kar payı alacaksınız.
    Burada BDDK çıktı, bankalar bu yıl kar payı vermeyecek dedi ve vermediler.
    Hangi hukukla yaptı bunu.?
    Yıllık kar payı ile geçinen adam 24 ay kuruş almadan nasıl taşıyacak pozisyonunu.

4. Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Uber in halka arzıyla ilgili yorumu olan var mı?
    Abd de ikamet eden bi arkadaş için soruyorum...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende alsam mı almasam mı çok aradayım, aslında Amerika’da halka arzlar bizim ülkedeki gibi değil ama yine de risk geçen BYND halka arza 25 dolardan girdi %163 artışla 65.75 doları gördü, ne desem bilemedim
    Son düzenleme : ihsanaktas; 03-05-2019 saat: 21:50.

5.  Alıntı Originally Posted by ihsanaktas Yazıyı Oku
    Bende alsam mı almasam mı çok aradayım, aslında Amerika’da halka arzlar bizim ülkedeki gibi değil ama yine de risk geçen BYND halka arza 25 dolardan girdi %163 artışla 65.75 doları gördü, ne desem bilemedim
    Ya orda bizdeki gibi açılışın devamında dip dip gitme durumları pek olmuyor.
    özellikle son zamanlardaki bu internet tabanlı şirketler güzel kar ettirdiler...

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dolarlari eve mi cekeceksin sefim?

Syg,
    portföyün çok az kısmını dolara geçebildik.30 da 1 gibi. bununda yarısını yurt dışında değerlendirme amaçlı işbank ta 2 aydır boş da tutuyorum. yurt dışını ülke riskinden(tr nin) kurtulmak için düşünüyorum. lakin hem yurt dışı hisse piyasalarının şişikliği hem de alacağımız temettüğü deve etmeleri nedeni ile yurt dışından soğudum. kötü günler için kiralık kasaya koyacağım. altın mı, dolar mı koysam, onu biraz araştıracağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    portföyün çok az kısmını dolara geçebildik.30 da 1 gibi. bununda yarısını yurt dışında değerlendirme amaçlı işbank ta 2 aydır boş da tutuyorum. yurt dışını ülke riskinden(tr nin) kurtulmak için düşünüyorum. lakin hem yurt dışı hisse piyasalarının şişikliği hem de alacağımız temettüğü deve etmeleri nedeni ile yurt dışından soğudum. kötü günler için kiralık kasaya koyacağım. altın mı, dolar mı koysam, onu biraz araştıracağım.
    Ayni fikirdeyim.
    Beni de soguttular yurtdisi yatirimdan.
    Ulke riski de gozumu korkuttu.
    En guzeli cocuga ver insaat yapsin desem insaat da bitik.
    Ben de az bir miktar cocuklarin egitimi icin yurtdisina gonderdim.
    Geri kalan aylik vadelide.
    Senin gibi kiralik kasaya koyasim var her ay gider bi miktar ceker bozdurur hesaba koyarim.
    Ne gunlere kaldik sefim?
    Bankadaki paranin akibetinden korkar olduk.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    arkadaşlar yurt dışı borsalarda gerçekten alınacak ve şirket var mı özellikle abd borsaları son 10 yılın zirvesinde bizde 10 yıldır yerimizde sayıyoruz ama yinede ben de yurt dışı borsalarda ufak ta olsa yatırım yapmak için araştırma yapmıyorum bunun için sizden ricam beni doğru yönlendirecek biri var mı irtibata geçeceğim soru cevap yapacağım kim var ve bizim bankalardan sanırım şimdi bir çoğu bu konuda yatırım bölümünde birileri var ben iş bank ile çalışıyorum iş yatırım da var var bildiğim kadarı ile yurt dışı yatırım her hangi bir yeni sözleşme gerekiyor mu prosedür nedir oradaki hak kaybı olursa ne olur bir sürü sorular var aklımda bu işi iyi bilen biri özet bilgi vermesi mümkün mü acaba ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 178/666 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •