Sayfa 180/666 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    baya KIRMIZI bi acilis bizi bekliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    ne oldu millet nerdesiniz? herkesin morali bozuk galiba, neyse kendi kendime yazayim, 3-5 saat sonra girip okuyayim yazdiklarimi bari

dun baya zarar ettim, futurlara bakiyorumda bu gunde oyle gececek gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    ne oldu millet nerdesiniz? herkesin morali bozuk galiba, neyse kendi kendime yazayim, 3-5 saat sonra girip okuyayim yazdiklarimi bari

dun baya zarar ettim, futurlara bakiyorumda bu gunde oyle gececek gibi
    richard dostum herkes bi kamyon parayı dolar mevduata gömdü mecburen. Ondandır
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. Hisseden zararda olsak bile, dolar kuru arttığı için TL bazında gelir elde etmişiz gibi gözüküyor. Bu da sağlam bir vergi çıkarıyor. Forumun sessizliği hep bu vergi mevzularından diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by kerem_goksoy Yazıyı Oku
    Hisseden zararda olsak bile, dolar kuru arttığı için TL bazında gelir elde etmişiz gibi gözüküyor. Bu da sağlam bir vergi çıkarıyor. Forumun sessizliği hep bu vergi mevzularından diye düşünüyorum.
    Ne yazıkki Kerem Bey, tüm aracı kurum ve kamu birimlerinden elde edilen bilgiler ortada...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett

6.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Ne yazıkki Kerem Bey, tüm aracı kurum ve kamu birimlerinden elde edilen bilgiler ortada...
    Ben bir kısmı beyan etmeyi beceremeyince bırakmıştım, şimdilik beyanname geri dönmedi, bakalım dönüp vs ceza yiyecek miyim, yemem inş

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by ihsanaktas Yazıyı Oku
    Ben bir kısmı beyan etmeyi beceremeyince bırakmıştım, şimdilik beyanname geri dönmedi, bakalım dönüp vs ceza yiyecek miyim, yemem inş

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evet canlı örnek siz varsınız takip teyiz.
    İngiltereyi düşünüyorum. orda vergi 0 . tek çare bu şekilde olucak..Sadece TR'te vergi vermiş olucam.
    Dolar mevduat oranları düşerse yatırıcam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    3 büyükler.

"Warren Buffett: Stocks are 'ridiculously cheap' if interest rates stay at current levels"

Sayfa 180/666 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •