Sayfa 368/666 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bir de TL'den Dolara yada GBP'ye geçerken de bir miktar komisyon gidiyor. O da 2 dolar civarında. Onu da komisyonlarınıza dahil edin hesap yaparken. Ben bakıyorum 2 defadır 16 tl komisyon gidiyor döviz alırken. O da aylık sabitten düşülüyor.

GBP alıp bir tane de hisse aldın mı 10 dolar yapıyor direk ödenen komisyon.
    16 tl komisyon ne kadarlık bir çeviri için hocam.
    bankadan 1000 usd alırken 16 tl kambiyo vergisi çıkıyor da

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Fix 2usd.

Bugün biraz $BABA aldim piyasada ucuz kalan ender hisselerden çılgın bir büyüme hikayesi var. Cin hissesi olduğundan dolayı baskılanıyor ama bu finansalları değiştirmez. 300-330$ ederi.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bir de TL'den Dolara ya da GBP'ye geçerken de bir miktar komisyon gidiyor. O da 2 dolar civarında. Onu da komisyonlarınıza dahil edin hesap yaparken. Ben bakıyorum 2 defadır 16 tl komisyon gidiyor döviz alırken. O da aylık sabitten düşülüyor.

GBP alıp bir tane de hisse aldın mı 10 dolar yapıyor direk ödenen komisyon.
    Dolara çevirirken ödenen sabit 2 dolar komisyon 10$ düşüyorsa süpermiş. Ben ayda 2 sabit alım yapıyorum zaten 4$ oradan gidiyor. Abd piyasalarını iyice kavramına bende alman borsasında görmeyi düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Her türlü bistten iyidir. Yeterki ihtiyacın olmayan para olsun. At dursun dolar olarak.

5.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Her türlü bistten iyidir. Yeterki ihtiyacın olmayan para olsun. At dursun dolar olarak.
    valla bu 10 dolardan düşüyormuş ya sadece dolar saklamak için bile kullanılsa iyidir.
    dediğinize katılıyorum. bistte yırtına yırtına tl kazanıyoruz da kuş oluyor.

Warren buffett bile gelse bizim ülkede para kazanamaz. Bir gece alınan kararla hissen %20 düşer doviz %20 cıkar al sana %40. Geçmiş olsun sabrın varsa 6 ay-1 sene bekle.

7. Enflasyon rayından çıktı
    Emtia fiyatları uçuşta
    Gelişmiş ülke borsalarında kan gövdeyi götürüyor
    Hiperenflasyon beklentileri arttı
    ABD batıyor
    Crash tüm hızıyla otobanda!!!1!

8. Sevgili arkadaşlar bir süre paylaşımda bulunmama kararı aldım. Vergi veya yurtdışında yatırım konusunda soru sormak isteyen ya da tartışmak isteyen varsa özel mesaj atabilir.
    Saygılar.

Sayfa 368/666 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •