Sayfa 370/669 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 5350 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Rus emita sirketlerine bakin derim,

" ama rusya ne, rusyaya govenmiyorum, Rusyada adalet yok , biz burda ileri demokrasiyiz"

yaw he heee

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    midas'dan usd hesabıma para çekeyim diye 8 mayısta talimat verdim.

ne para var.

ne talimattan bir haber.

ne bir bildirim.

bir mail atayım bakayım.......

MİDAS MALESEF GERİ DÖNÜŞ YAPMADI

BEN DE ulaşamıyorum onlara.

para da geçmedi.

aman bu kuruma çok para göndermeyin şimdilik.

İb uygulamasında portföye girdiğimde zararım 2$ ama potan. Diye bir bölümde -10 yazıyor bu veri tam olarak nedir bilen var mı?

4. ABD borsaları kırmızı kırmızı gidiyor, bugün UK tarafında tık yok. 2 hissem var UK'de ikisi de yeşil kapattı. Geçmişteki grafiklere de bakınca ABD'de savaş çıksa bile etkilenmediklerini görüyorum.

Önümüzdeki dönemde UK tarafını daha çok arttıracağım sanırım. ABD ağır bir düzeltme yaparsa o zaman o tarafa yüklenirim.

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    ABD borsaları kırmızı kırmızı gidiyor, bugün UK tarafında tık yok. 2 hissem var UK'de ikisi de yeşil kapattı. Geçmişteki grafiklere de bakınca ABD'de savaş çıksa bile etkilenmediklerini görüyorum.

Önümüzdeki dönemde UK tarafını daha çok arttıracağım sanırım. ABD ağır bir düzeltme yaparsa o zaman o tarafa yüklenirim.

ytd
    2 uk hissenizi merak ettim.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    2 uk hissenizi merak ettim.
    BATS ve GSK.

BP ve/veya ULVR eklemeyi düşünüyorum. Maksimum 4-5 hissede bırakırım ortalama düşürerek ilerlerim sonra. UK'de başka bir halt da yokmuş bakınca.

https://simplywall.st/stocks/gb

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    ABD borsaları kırmızı kırmızı gidiyor, bugün UK tarafında tık yok. 2 hissem var UK'de ikisi de yeşil kapattı. Geçmişteki grafiklere de bakınca ABD'de savaş çıksa bile etkilenmediklerini görüyorum.

ytd
    İb de uk borsası için parayı çevirmede alınan komisyon ve hisse alındığında komisyon oranları aynı mı ? Usd to pound yapıncada komisyon kesiliyor mu hiç denedniz mi?

8.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    İb de uk borsası için parayı çevirmede alınan komisyon ve hisse alındığında komisyon oranları aynı mı ? Usd to pound yapıncada komisyon kesiliyor mu hiç denedniz mi?
    UK hisselerinde komisyon minimum 6 pound. (8 dolar)

Parayı TL olarak gönderdiğim için TL/GBP şeklinde çeviriyorum. Orada da 2 dolar gidiyor.

Sayfa 370/669 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •