Sayfa 382/666 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Geçen hafta fiyatlar ucuzken IBM ve INTC aldım. Spekülatif olanlara sıcak bakamıyorum. İleride belki. Şu anda öğrenme modunda iken fazla riske girmeye gerek yok.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    NOK almak lile Dogecoin almak arasında fark yok.

ytd

Sevgili dostlar herkese iyi haftasonları.

İnvesting ile ibkr hisse senedi kapanış fiyatları arasında az da olsa farklılıklar var sebebi ne olabilir ? Fikri olan var mı ?

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    AMC NOK BB GME bunlar REDDIT hisseleri. Normalde batık ama short squueze den dolayı ani iniş çıkış oluyor. Bitcoin deki gibi hareketler. Her yöne ani gidebilir. ama batık hepsi finansal açıdan. alsat için düşünüyorsan iyi ama uzun vadeli uygun değil.

https://finance.yahoo.com/quote/NOK/financials?p=NOK
    Nokia ozelinde short calismaz. Hisselerin sadece 0.59%'i short durumda. AMC'de bu oran 21%. Nokia ile diger yazdiginiz sirketler short squueze konusunda alakalari yok. Hisse dusebilir tabiki. Ama dusme sebebi short squueze olamaz.

https://finance.yahoo.com/quote/NOK/...atistics?p=NOK

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    benim açık.

aktif kullanıyorum.

sorularınız var ise cevaplayabilirim.
    Merhaba mirasta vanguard Total stock world etf alınabiliyor mu? Parçalı alım etflerde de olabiliyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Merhaba mirasta vanguard Total stock world etf alınabiliyor mu? Parçalı alım etflerde de olabiliyor mu?
    Selam evet hocam etf alınabiliyor. en büyük avantaj şuan o.
    hisse gibi parçalı alım girebiliyorsunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Selam evet hocam etf alınabiliyor. en büyük avantaj şuan o.
    hisse gibi parçalı alım girebiliyorsunuz.
    Teşekkür ederim

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    benim açık.

aktif kullanıyorum.

sorularınız var ise cevaplayabilirim.
    Merhaba. Dikkat ettim Amerika piyasaları kapalıyken dahi hesapta gorunen toplam rakam sürekli değişiyor. Sordum daha mailine dönmediler. Sabah dokuzda bakıyorum 2192 dolar, öğlen bakıyorum 2182 dolar mesela. Halbuki snerika piyasası 16 30 da açılıyor. Ama o rakam sürekli değişiyor

8.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Merhaba. Dikkat ettim Amerika piyasaları kapalıyken dahi hesapta gorunen toplam rakam sürekli değişiyor. Sordum daha mailine dönmediler. Sabah dokuzda bakıyorum 2192 dolar, öğlen bakıyorum 2182 dolar mesela. Halbuki snerika piyasası 16 30 da açılıyor. Ama o rakam sürekli değişiyor
    Premarket / Aftermarket hours

Sayfa 382/666 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •