Sayfa 499/667 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5336 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Karlar iyi geliyor, yıl içinde overvalued görünen bazı hisseler yüksek karların gelmesi ile fairvalue ve hatta yer yer undervalued oldular fiyatlardaki son çakılma ile beraber.

ytd
    Beklenti üstü gelse de fiyat tepkileri genelde olumsuz olmuş ama enterasan.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

2. Premarket kan banyosu.

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Premarket kan banyosu.
    AAPL bile +%5'ten neredeyse eksiye dönecek
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4. Altına da çakmışlar. Herşeyi satıp ne alıyorlar dolar mı?

ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altına da çakmışlar. Herşeyi satıp ne alıyorlar dolar mı?

ytd
    Emtialar yukarıda. Petrol, doğalgaz vs

6. Bugün Apple bu seviyeden eksiye geçsin ABD piyasaları dağılır. Önümüzdeki dönemde bu rasyolar ile değerleme olmaza dair çok net mesajı olur bence.

7. AAPL FK grafiği. 2020'ye kadar maks 20FK görmüş şirket 40 FK'dan 28FK'ya düşmüş durumda. Ucuz mu, pahalı mı siz karar verin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    Temettücü Anna ablamızdan portföy raporu..

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 499/667 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •