Sayfa 502/666 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Sen o kadar ülkeyi koy ama Türkiye'deki temettü veren şirketleri koyma. Ne kadar ayıp
    Adam ne yapsin.
    Ishares'in MSCI Turkey ETF'i son 10 yilda dolar bazinda, temettüler dahil, 48%, kuruldugundan bu yana (2006) 38% zararda.
    Ayip etmis tabiiki, o ayri.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Geçen nerede okudum unuttum, Almanya Ukrayna'ya yardım olarak 1000 tane kasket midir nedir ondan göndermiş. Ukraynalılar deliye dönmüşler bunlarla mı savunacağız ülkeyi diye.

O geldi aklıma birden
    100.000 göndereceklermis de, sadece 1.000 gönderebilmis garibim GER.

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Geçen nerede okudum unuttum, Almanya Ukrayna'ya yardım olarak 1000 tane kasket midir nedir ondan göndermiş. Ukraynalılar deliye dönmüşler bunlarla mı savunacağız ülkeyi diye.

O geldi aklıma birden
    Kürekte yollayabilirlerdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Parlamentoda bayrak açmışlar. Almanya tabii ki yok

1.000 degil 5.000 mis. Vitali Klitckko'da bu bir saka mi, yoksa bir dahaki sefere yastik mi göndereceksiniz diye demec vermis.

Kahrol düsman al sana bir bomba gibi olmus.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku

Parlamentoda bayrak açmışlar. Almanya tabii ki yok
    Ekşi sözlükte yazı vardı. Almanlar Türk droneları ile rusyayı bombalar kabak yine bize patlar.

Açıkçası ab’nin doğu sınırını tutan ülkeler destek istiyor. Hollanda , danimarka destek veriyor. Eski üye ingiltere geliyor. Bize uçak gemisi yollayan, sürekli ab ordusu diyen fransa ortada yok. Belkide pasifikte fransa yerine avustralya’nın abd ve ingiltereyi seçmesinin nedeni bu. Fransa afrika ve ortadoğu dışında bir yerle ilgilenmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Ekşi sözlükte yazı vardı. Almanlar Türk droneları ile rusyayı bombalar kabak yine bize patlar.

Açıkçası ab’nin doğu sınırını tutan ülkeler destek istiyor. Hollanda , danimarka destek veriyor. Eski üye ingiltere geliyor. Bize uçak gemisi yollayan, sürekli ab ordusu diyen fransa ortada yok. Belkide pasifikte fransa yerine avustralya’nın abd ve ingiltereyi seçmesinin nedeni bu. Fransa afrika ve ortadoğu dışında bir yerle ilgilenmiyor.

herkes cikarina gore davraniyor, mantikli olani yapiyor,
    bi ulke haric, Rusyaya en cok ihtiyaci olan, Rusyaya cok bagli isleri olan, rusyadan en buyuk silah alimini yapmak zorunda kalan, binlerce vatandasi ve sirketi Rusyada calisan.

Mrb, Bu iş için nerede hesap açtırmam lazım?

Sayfa 502/666 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •