Sayfa 503/666 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Mrb, Bu iş için nerede hesap açtırmam lazım?
    Aracı kurumlardan, midasa , yurtdışı alternatiflerine kadar hepsini inceleyin. Size en uygunu ve akşam rahat kafa ile yatacağınızı tercih edin. Eğer çok soru işaretiniz varsa, yurtiçindeki yabancı hisse içeren fonları inceleyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    herkes cikarina gore davraniyor, mantikli olani yapiyor,
    bi ulke haric, Rusyaya en cok ihtiyaci olan, Rusyaya cok bagli isleri olan, rusyadan en buyuk silah alimini yapmak zorunda kalan, binlerce vatandasi ve sirketi Rusyada calisan.
    Ben istikrarlı komşu isterim ama benden güçlü komşu istemem onu daha fazla güçlendirmem. Rusyaya gereğinden fazla bağımlıyız (gaz, tahıl, nükleer, turist). Ben rusya ile mesafe koyar ukrayna ile yakınlaşırdım. Birbirimize katacağımız çok şey var. En basiti ciddi bir tahıl üretimi var. Bu bile bizim için stratejik bir değer.

3. Abdde 60.000 usd üzeri hisse /etf mal varlığının mirasından %40 vergi kesiliyormuş sanırım. Bununla ilgili kaçar bir yol var mıdır Ortaklar ne düşünür acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Abdde 60.000 usd üzeri hisse /etf mal varlığının mirasından %40 vergi kesiliyormuş sanırım. Bununla ilgili kaçar bir yol var mıdır Ortaklar ne düşünür acaba?
    Amerikan vatandaşı olmamak ?

5.  Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Abdde 60.000 usd üzeri hisse /etf mal varlığının mirasından %40 vergi kesiliyormuş sanırım. Bununla ilgili kaçar bir yol var mıdır Ortaklar ne düşünür acaba?
    Malı ölmeden önce satıp, mirasçı kişiye teslim etmek Aniden ölürseniz de... Amaan... Koy berisine

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Malı ölmeden önce satıp, mirasçı kişiye teslim etmek Aniden ölürseniz de... Amaan... Koy berisine

ytd
    https://www.interviewmagazine.com/cu...ng-89-year-old

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Amerikan vatandaşı olmamak ?

GER'de yasarsanizda sorun olmaz. GER'in ABD ile özel veraset vergisi ikili anlasmasi var. 5 Mio $'a (rakamdan tam emin degilim ama o civarda bir rakam) kadar vergiden muaf GER'de yasayanlar icin.

Amerikan vatandasi olmak demek istemisdiniz sanirim.

8.  Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    GER'de yasarsanizda sorun olmaz. GER'in ABD ile özel veraset vergisi ikili anlasmasi var. 5 Mio $'a (rakamdan tam emin degilim ama o civarda bir rakam) kadar vergiden muaf GER'de yasayanlar icin.

Amerikan vatandasi olmak demek istemisdiniz sanirim.
    Amerikada ölümden ve vergiden kaçış yok diye biliyorum. O nedenle vatandaş olmayanlarda aynı uygulamalara mı tabi merak ettim.

Sayfa 503/666 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •