Sayfa 538/667 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 5336 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Nasdaq'ta bugün son 1 saatteki volatiliteyi uzun zamandır görmemiştim. FED açıklamaları veya enflasyon rakamları açıklanırken bile en fazla bu kadar oluyor. 3dk içinde %1 yukarı atıp, 5 dk içinde %1.5 aşağı geliyor. Resmen alıcılar ve satıcılar arasında mücadele var. Acaip zig zag bir piyasa. İyi takip edip ne tarafa meylederse peşine takılmak lazım. Baraj kapağı o yöne açılacak gibi.
    iyide fed açıklamalrının olduğu bir günde bu volatilite gayet normal.

2. Tradestation'a Türkiye'den en düşük maliyetle nasıl para yollanabilir acaba arkadaşlar?

3.  Alıntı Originally Posted by darkmoon Yazıyı Oku
    Tradestation'a Türkiye'den en düşük maliyetle nasıl para yollanabilir acaba arkadaşlar?
    Transferwise.com

4. tradestation komisyonları sıfıra mı indirdi acaba kullanan var mı arkadaşlar?

5. Bugün itibarı ile 123,24 GBP ile Londra borsasından Vodafone Group PLC (VOD) ye bir parmak attım.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Buraya da yazalim:

"Both consumption and investment remain below their pre-crisis levels, and even further below their pre-crisis trends. And the outlook is now being clouded by the negative supply shocks hitting the economy. This is evident from the fact that, in the near term, inflation and growth are moving in opposite directions."

cok guzel bir yazi. ECB baskani yazmis. Keyifle okudum.

https://www.ecb.europa.eu/press/blog...a9e916.en.html

7. Aralık ayında bütün REIT hisselerimi satmıştım. Dün İş Yatırım'dan aradılar Realty Income (O) 212 dolar yani yaklaşık 3.300 TL kadar bedelsiz hisse vermiş. Satmasını söyledim. Ekstradan bir gelir oldu.

8. Realty Income bende de var. Beton ya resulallaa

ytd

Sayfa 538/667 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •