Sayfa 81/666 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Eurobond'u bu ülke çıkarmıyor mu? Ona nasıl güveneceksiniz?
    Ya ya da yazdim.
    Buna o zaman karar verecegim.
    Eurobonda elalem 3% faiz oderken bizim 7.5% odememiz her seyi anlatiyor esasinda.
    Syg,
    Son düzenleme : Dudu; 03-12-2018 saat: 09:38.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    ABD çok özel bir ülke borsası açısından.. Geçmiş performans mükemmel, bu tartışılmaz. Fakat bu geçmiş başarının sürekli devam edeceği yönünde bir önyargı oluşturmasına dikkat edilmeli bence nacizane, buradaki birçok kişi benden tecrübeli ama bence kademeli hareket etmekte fayda var. Ve ayrıca ben yine bu konuda farklı düşünen birkaç ekonomisti takip etmekte yine bence fayda var.
    ne yaptiniz , hocam sanki turkiye veya baska bir ulke abd den daha innovatif olacakmis igib dusunuyorsanis yaniliyorsunuz, adamlar cok ileride, son 10 -20 yilina damga vuran butun sirketleride hic biride ABDbile degil ama ABD disinda kurulmasi imkansiz , is gucu olarak, kapital olarak, saglanan olanaklar olarak vs vs, google, Tesla,vs,vs .

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Ak portföyün AFA amerika hisse fonunda denemelik aldım bakalım.
    Alsat %10 stopaja tabi. beyana tabi değilmiş.
    Dün 13.30'dan önce emir verdim. Hesaba +1 valörle geçti. 13.30 sonraki emirler +2 gün sora hesaba geçiyor.

1544 kişinin parası bu fonda şuan
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=AFA
    Sn. Trade Shark,
    AFA, AFT ve diğer fonlar Akbank dışındaki bankalardan da alınabiliyor değil mi? Alınıyorsa ekstra bir maliyeti oluyor mu? Teşekkürler...

4.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Sn. Trade Shark,
    AFA, AFT ve diğer fonlar Akbank dışındaki bankalardan da alınabiliyor değil mi? Alınıyorsa ekstra bir maliyeti oluyor mu? Teşekkürler...
    Alınıyor. Ekstra maliyet yok. Ben iş bankasından aldım 3 gün sonra hesaba geçti. Parayı repoda beklettiler iki gün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Herkese Merhaba,
    Öncelikle Sn. Tradeshark , Sn. Dudu , Sn Richardbozkurt olmak üzere bilgisini paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Ben de sizler gibi US borsalarından işlem yapacağım uygun kanal için baya bir süre kafa patlattım, sonunda TD Ameritrade ile bu işi gerçekleştirmek istedim, tüm evraklar, passport fotokopileri , bank state ler vs. hepsini topladım..hem de x2 olarak.. yani eşimle ****t account açmak istedik, tüm evrakları dışarıda ücretle fax ladık, fakat sonuç tam bir fiyasko oldu.. karşı taraftan evrakların bulunamadığı bilgisi geldi, yani kayboldu.. değişik kişiler aracılığı ile bulunamadığı söylendi. sonra dosya upload ile evrakları yolladım, hala bir ses yok.zaten artık dönüş olsa da TD ameritrade'e güvenim hic kalmadı. Şu an sadece iyiki para yatırmadım diye içimden geçiriyorum.

Bugün İşcep (işyatırım platformu) aracılığı ile Eaton dividend fund (EVT) dan bir miktar aldım, bir miktarda Vanguard VTI alcaktım ki ETF lerin platform üstünden alınamadığını gördüm, işyatırımı aradığımda ETF leri ancak portföy danışmanlarının 100-200 000 USD üstü portföy sahibi kalbur müşterilere alınabildiği cevabını aldım..Buna çok şaşırdım. QNB ve Garantide durum nasıl merak ediyorum açıkçası.

6.  Alıntı Originally Posted by vortex Yazıyı Oku
    Herkese Merhaba,
    Öncelikle Sn. Tradeshark , Sn. Dudu , Sn Richardbozkurt olmak üzere bilgisini paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Ben de sizler gibi US borsalarından işlem yapacağım uygun kanal için baya bir süre kafa patlattım, sonunda TD Ameritrade ile bu işi gerçekleştirmek istedim, tüm evraklar, passport fotokopileri , bank state ler vs. hepsini topladım..hem de x2 olarak.. yani eşimle ****t account açmak istedik, tüm evrakları dışarıda ücretle fax ladık, fakat sonuç tam bir fiyasko oldu.. karşı taraftan evrakların bulunamadığı bilgisi geldi, yani kayboldu.. değişik kişiler aracılığı ile bulunamadığı söylendi. sonra dosya upload ile evrakları yolladım, hala bir ses yok.zaten artık dönüş olsa da TD ameritrade'e güvenim hic kalmadı. Şu an sadece iyiki para yatırmadım diye içimden geçiriyorum.

Bugün İşcep (işyatırım platformu) aracılığı ile Eaton dividend fund (EVT) dan bir miktar aldım, bir miktarda Vanguard VTI alcaktım ki ETF lerin platform üstünden alınamadığını gördüm, işyatırımı aradığımda ETF leri ancak portföy danışmanlarının 100-200 000 USD üstü portföy sahibi kalbur müşterilere alınabildiği cevabını aldım..Buna çok şaşırdım. QNB ve Garantide durum nasıl merak ediyorum açıkçası.
    qnb alt limit bin dolar hesap açmak için.
    iş yatırım 10 bin dolar alt yatırım.
    garanti alt limit bin dolar.
    komisyon bu üç kurumda 25 dolar.
    işcepten açılıp devam edilen yurtdışı piyasalarda alt limit yok.
    ünlü ve gedik hesap alt limiti yok. ve komisyon 10 dolar. ama geçmiş sayfada yazdım ben güvenemedim.
    td ameritrade geçmiş sayfalarda yazdık çok şikayet var. uğraşılmaya değmez.

7. Anlatmaya çalıştığım İş yatırıma hesap açıp 10.000 USD da yatırsanız ETF alamıyorsunuz.. maalesef bana aktarılan bu şekilde, QNB, Garantide internet platform üstünden alınabiliyor mu, sorum buydu aslında..

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    qnb alt limit bin dolar hesap açmak için.
    iş yatırım 10 bin dolar alt yatırım.
    garanti alt limit bin dolar.
    komisyon bu üç kurumda 25 dolar.
    işcepten açılıp devam edilen yurtdışı piyasalarda alt limit yok.
    ünlü ve gedik hesap alt limiti yok. ve komisyon 10 dolar. ama geçmiş sayfada yazdım ben güvenemedim.
    td ameritrade geçmiş sayfalarda yazdık çok şikayet var. uğraşılmaya değmez.
    Bu alt limitler yurtdışı ve yurtiçi işlemler için ayrı ayrı değil mi?

İş Yatırım'da hesap limiti 10 bin TL idi diye hatırlıyorum.

Sayfa 81/666 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •