Sayfa 209/664 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 5308 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    dun acayip yukseldi her seyi sattim nakitteyim bekliyorum,
    insallah en yakin zamanda su bahsi gecen depresyon gelirde fiyatlar dip yapar bende yeni alimlara gecerim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
    Tarihin en uzun rallisi hala devam ediyor,
    dusecek diyenlere inat dahada yukseliyor, ve bu gunde yukselise devam etti endeksler

sattik portfoyu, elimde canliyla beklemedeyim, sozde Temettu yatirimcisiyiz , ama kara dayanamadim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Saxo Bank'ın altyapısıyla çalışan program yenilenmiş.
    bu platformu kullanan yerli aracı kurumlarda değiştirmiş. (İş-Garanti-YKB-QNB Finans)
    Ürün Arama kısmında ETF ve Fonlar yok. SPK tebliği gereğince kaldırılmış. Ama telefonla temsilci aracılığı ile yapılabiliyormuş.
    ---
    Saxo Bank'ın kendi sitesinden indirip, kullanıcı adı ve şifreyle de giriş yapılabiliyor.
    https://www.home.saxo/platforms/saxotraderpro

Son düzenleme : Trade Shark; 23-08-2019 saat: 14:40.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Saxo Bank'ın altyapısıyla çalışan program yenilenmiş.
    bu platformu kullanan yerli aracı kurumlarda değiştirmiş. (İş-Garanti-YKB-QNB Finans)
    Ürün Arama kısmında ETF ve Fonlar yok. SPK tebliği gereğince kaldırılmış. Ama telefonla temsilci aracılığı ile yapılabiliyormuş.
    ---
    Saxo Bank'ın kendi sitesinden indirip, kullanıcı adı ve şifreyle de giriş yapılabiliyor.
    https://www.home.saxo/platforms/saxotraderpro

garanti apple ISO applikasyonuna izin vermiyor tuhaf
    ]eve gidince evdeki bilgisayara bi kurup bakacam , eskiden onada izin vemriyordu, hattta garantide kurulum yapmak icin mail linki gerekiyor DU

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    garanti apple ISO applikasyonuna izin vermiyor tuhaf
    ]eve gidince evdeki bilgisayara bi kurup bakacam , eskiden onada izin vemriyordu, hattta garantide kurulum yapmak icin mail linki gerekiyor DU
    sadece PC için geçerli bu değişiklik
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    "Tüm dünya borsalarındaki hisse senetleri için 2.çeyrekte toplam 514 milyar dolar temettü ödendi. Dünyanın ekonomik büyüklüğünün 84 trilyon dolar olduğu 2018'de ise dünyada toplam 1.4 trilyon dolar temettü ödenmişti. Küresel GSMH'nin %1.67 kadarı..."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Vanguard'ı uzaktan sevmek aşkların en güzeli
    Portföy yöneticisinin ismi bile klas "Rich Powers"

8. @ Dudu

Aşağıda bulunan sorularımı daha evvelden yanıtladıysanız affınıza sığınıyorum
    ve eski gönderinizin linkini istiyorum.

Yurtdışında yatırım imkanları daha kolay olsaydı eğer,
    hangi yatırım aracını tercih ederdiniz?

-şirket hisseleri
    -işletim maliyeti düşük endeks fonu
    -göz ardı etmiş olduğum bir yatırım aracı

Sayfa 209/664 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız