Sayfa 553/667 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 5336 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Baba hisselere tek tek baktığımda geçen sene bu dönem açıkladıkları EPS'ye denk gelen zamanlardaki fiyatlardalar veya AAPL gibi üstündeler. Geçen sene EPS'lerin yükselmesi bekleniyordu, FED faizi %0 idi. Şimdi bu senenin en iyi EPS'lerini almış olma ihtimali çok yüksek ayrıca kaldı ki bir önceki dönemlere göre hep düşüş var. Ayrıca faizlerin durumuda belli. Bu yükselişin buralardan bir yerden dönme ihtimali yüksek diye düşünüyorum.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

2. Faizler olması gerekenin altında kalmaya devam edeceğini düşündükleri için hisseleri sürüyorlar yukarıya bana göre.

Enflasyon oranında faiz hiçbir zaman veremeyecekler.

Enflasyon altında faiz verip enflasyonun mucizevi olarak düşmesini bekliyorlar. Crash'çi bir tablo paylaşmış öbür başlıkta. Bütün dünyada vaziyet aynı neredeyse.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Faizler olması gerekenin altında kalmaya devam edeceğini düşündükleri için hisseleri sürüyorlar yukarıya bana göre.

Enflasyon oranında faiz hiçbir zaman veremeyecekler.

Enflasyon altında faiz verip enflasyonun mucizevi olarak düşmesini bekliyorlar. Crash'çi bir tablo paylaşmış öbür başlıkta. Bütün dünyada vaziyet aynı neredeyse.
    Ben pek buna oynamazdım. Senetlerin yükselmesi için EPS'lerin yükselmesi gerek, hem enflasyonun düştüğü hem de EPS'lerin yükseldiği bir ortam mümkün değil. Hem ayranım dökülmesin hem de nahoş şeyler yaşanmasın istiyor Amerikalılar. Lakin yine de piyasa ezer geçer adamı onu da biliyorum. Fakat ben buralarda şortlarımı açtım. Buralarda bir kaç bin $ yakmayacağım da nerede yakacağım.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

4. Selamlar

Midas Platformunu kullanan var mı aranızda.Güvenilir midir?

5. IBKR platformunu inceledim.Gerekli bilgileri doldurdum.Kimlik resmi istediler.Çektim upload ettim.
    Buraya kadar tamam.
    Nasıl para yollayacam peki?

6. Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    IBKR platformunu inceledim.Gerekli bilgileri doldurdum.Kimlik resmi istediler.Çektim upload ettim.
    Buraya kadar tamam.
    Nasıl para yollayacam peki?
    Hala güncel mi bilimiyorum ama buradan takip edebilirsiniz

https://pintidegiltutumluyum.com/202...ka-hesabiniza/

https://pintidegiltutumluyum.com/202...alara-yatirim/

En altta
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Hala güncel mi bilimiyorum ama buradan takip edebilirsiniz

https://pintidegiltutumluyum.com/202...ka-hesabiniza/

https://pintidegiltutumluyum.com/202...alara-yatirim/

En altta
    Çok teşekkür ederim.
    Alım satım işlemleri için de ne yazıkki java tabancı oldukça kötü görünümlü bir arayüze sahip platform kullanıyorlar sanırım.?
    Treader workstation diye geçiyor ismi?
    Doğru mudur?

Birşeyleri yanlış yapmıyorum umarım.?

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.
    Alım satım işlemleri için de ne yazıkki java tabancı oldukça kötü görünümlü bir arayüze sahip platform kullanıyorlar sanırım.?
    Treader workstation diye geçiyor ismi?
    Doğru mudur?

Birşeyleri yanlış yapmıyorum umarım.?
    Cep telefonu uygulamasını kullanıyorum. Pc’den bir veya iki kez girdim. Önceki yazılarda uygulamaları var.

Sayfa 553/667 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •