Sayfa 641/667 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon
Arama sonucu : 5336 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by naim_39kk Yazıyı Oku
    Benim cash reportta görünen 4M TRY aslında faiz tahakkuku ile aynı. Niye böyle bir şey var ki?
    Ending Accrual Balance -4,181,317.74
    Hocam bu konuyu bilmiyorum. O raporların detayına kadar incelemiyorum açıkçası. Portföyümün değerine bakıp geçiyorum. IBKR global uygulmasını indirin isterseniz. Oradan Total Value'ye bakın pozisyonlarınız dahil toplam portföyünüzü görebilirsiniz.

2. HTML olarak detaylı activity statement ta gün gün olarak dökümü yolladım hocam

3.  Alıntı Originally Posted by naim_39kk Yazıyı Oku
    HTML olarak detaylı activity statement ta gün gün olarak dökümü yolladım hocam
    Hocam yanlış anlamayın lütfen, ben dış kaynaklardan gelen dosyaları açmıyorum PC üzerinde. Zaten kendim de dediğim gibi o dökümleri incelemiyorum. Ama sizin bana gönderdiğiniz resimlere baktım. Sizin şu an 105.306 USD var görünüyor. Likit olarak ise ekside kalmışsınız ki bu da takas ile ilgili olmalı. Benim fikrim bu yönde.

4.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Hocam yanlış anlamayın lütfen, ben dış kaynaklardan gelen dosyaları açmıyorum PC üzerinde. Zaten kendim de dediğim gibi o dökümleri incelemiyorum. Ama sizin bana gönderdiğiniz resimlere baktım. Sizin şu an 105.306 USD var görünüyor. Likit olarak ise ekside kalmışsınız ki bu da takas ile ilgili olmalı. Benim fikrim bu yönde.
    Estağfurullah hocam. Sorunu hiç anlayamadım. Sabahtan beri 9 doğurdum resmen. İnşallah dediğiniz gibidir. Çağrı merkezindeki adamın neden ısrarla bu tutarı ödemeniz gerekiyor dediğini anlamadım bu durumda. Tek aklıma takılan bu.

5.  Alıntı Originally Posted by naim_39kk Yazıyı Oku
    Estağfurullah hocam. Sorunu hiç anlayamadım. Sabahtan beri 9 doğurdum resmen. İnşallah dediğiniz gibidir. Çağrı merkezindeki adamın neden ısrarla bu tutarı ödemeniz gerekiyor dediğini anlamadım bu durumda. Tek aklıma takılan bu.
    hocam büyük ihtimalle dediği şudur: Şimdi sizin likit ekside kaldı ya, O ekside kalan miktara takas süresi sonuna kadar ya da siz yerine likit koyana kadar faiz işleyecek. Ben bunu anlıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    hocam büyük ihtimalle dediği şudur: Şimdi sizin likit ekside kaldı ya, O ekside kalan miktara takas süresi sonuna kadar ya da siz yerine likit koyana kadar faiz işleyecek. Ben bunu anlıyorum.
    Hocam sizce 4M TRY yazan yerde Convert ve Close Balance iki düğme var, bunu close balance ile kapatsam mı yoksa bekleyeyim mi sabahı?

7.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    +1. Panik yapacak bi durum yok. T bakiyeniz eksi t+2 bakiyeniz 105bin usd. Durum bundan ibaret. Zaten dediğiniz gibi bi durum olsa siz onlara ulaşmadan onlar size ulaşırdı

activity statementta o gün için görünen -4milyon tl için de; o rakama karşılık artı kaç bin usd/gbp vs var ona da bakın. Total olarak bakın yani.

Geçmiş olsun mu diyim ne diyim bilemedim böyle böyle öğreniliyor

8. Merhaba. ABD'de bir hesaba 147.000 USD yollayacağım.

Swift yerine ne kullanabilirim?

Wise.com belli bir tutarın üzerine denetim var.

Bana bankada ne kullanabileceğimi açıklayabilecek olan var mı? Sadece gönderen banka değil intermediary ve correspondent bankalar da ücret kesiyor.

En hesaplı yöntem nedir ve ne kadar öderim?

Teşekkürler.

Sayfa 641/667 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •