Sayfa 260/664 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 5308 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. İyi kaynak :

Saygılar.

2. Arkadaslar gedik yatırımdan shel ve boeıng hissesi alsam 100 milyarlık 150 milyar olunca satsam komısyon dısında vergi demi ödeyecez bu 50 milyar ettiğim kar için ödeyeceksem de ne kadar otomatik mi alıyolar tesekkurler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Selam dostlar , maximum 20-30 kisilik bir telegram grubu olusturalim diyorum, ama sadece burda yorum yapan, tanidigimiz, bildigimiz arkadaslarimizi ekleyelim

Isteyen dostlar yazin DM den ekliyim
    Yabanci ve yerli borsadan konusuruz

Sent from my iPad using Tapatalk
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Boeing hissesi 145 dolar 2. Ve 3. Parti alamadım dusmedi

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Boeing hissesi 145 dolar 2. Ve 3. Parti alamadım dusmedi
    Nerden alıyorsun. Türkiye'den alıyorsan ilerde çok vergi vereceksin haberin olsun.

6. 2 sene önce başlığa yazmıştım vergi kesintileri,saklama maliyetleri,komisyon ücreti yüzünden çoğu yatırımcı uzak duruyor diye hala aynı problemler var gibi.
    Halk yatırımın son hamlesi çok iyi olmuş, diğer aracı kurumlarda düşürürler komisyon ücretlerini umarım. Halk bankasının olaylarından dolayı çekinceler olmuş ama ben Abd'nin kendi borsasına yatırım yapan bir yatırımcıyı mağdur edeceğini düşünmüyorum. Interactive brokers'da rekabet için bazı ücretleri düşürmüş esneklik getirmiş.

Sormak istediğim blok alım yapıp satmazsak yıllık temettü geliri de 2,200 geçmezse ekstra bir vergi çıkıyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by mfy94 Yazıyı Oku
    2 sene önce başlığa yazmıştım vergi kesintileri,saklama maliyetleri,komisyon ücreti yüzünden çoğu yatırımcı uzak duruyor diye hala aynı problemler var gibi.
    Halk yatırımın son hamlesi çok iyi olmuş, diğer aracı kurumlarda düşürürler komisyon ücretlerini umarım. Halk bankasının olaylarından dolayı çekinceler olmuş ama ben Abd'nin kendi borsasına yatırım yapan bir yatırımcıyı mağdur edeceğini düşünmüyorum. Interactive brokers'da rekabet için bazı ücretleri düşürmüş esneklik getirmiş.

Sormak istediğim blok alım yapıp satmazsak yıllık temettü geliri de 2,200 geçmezse ekstra bir vergi çıkıyor mu?
    Satmazsanız çıkmaz.
    Saygılar.

8. Almak S&P'de bir düzeltme bekleyenler(benim gibi) için :

https://youtu.be/isgC8sSacEI?t=271

Otomatik oradan başlamaz ise 4:31'e getirebilirsiniz.
    Saygılar.

Sayfa 260/664 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •