Sayfa 651/666 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    ABD'de işsizlik oranı Ağustos'ta: % 3.8 (Beklenti: %3.5 Önceki: %3.5)

cok iyi haber , issizlik artmis , ekonomi , biraz sogumus .. deme ki faiz arttirma gelmiyecek bakalim,
    olumlu yansir .
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2. https://x.com/historyinmemes/status/...jVyDeLD1bqGYBA

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

3. Arkadaşlar Türkiye ile Ingiltere arasındaki temettü stopaj oranı yüzde kaç bilen varmı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by sawyer Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Türkiye ile Ingiltere arasındaki temettü stopaj oranı yüzde kaç bilen varmı?
    vergisiz. sadece TR değil tüm ülkelere 0.
    GYO şirketleri hariç biliyorum.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    vergisiz. sadece TR değil tüm ülkelere 0.
    GYO şirketleri hariç biliyorum.
    Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

6. Herkese iyi akşamlar. İsviçre SIX Swiss Exchange'e yatırım yapmayı düşünüyorum. Hangi kurumlarda var, hangisinin komisyonu ve diğer ücretleri daha iyi? Bu borsada işlem yapan yahut konuya hakim olan biri yardımcı olursa çok memnun olurum. Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by tıbbıyeli Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar. İsviçre SIX Swiss Exchange'e yatırım yapmayı düşünüyorum. Hangi kurumlarda var, hangisinin komisyonu ve diğer ücretleri daha iyi? Bu borsada işlem yapan yahut konuya hakim olan biri yardımcı olursa çok memnun olurum. Teşekkürler
    Doğrudan İsviçre Borsası değil ama ABD’de işlem gören EWL etf’i var, 44 tane İsviçre hissesi var içinde. Nestle, Novartis, Roche, UBS vs büyük firmaların hepsi var. ABD’de işlem yaptıran Türkiye’deki çoğu aracı kurumdan alınabilir.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

8.  Alıntı Originally Posted by Selecta Yazıyı Oku
    Doğrudan İsviçre Borsası değil ama ABD’de işlem gören EWL etf’i var, 44 tane İsviçre hissesi var içinde. Nestle, Novartis, Roche, UBS vs büyük firmaların hepsi var. ABD’de işlem yaptıran Türkiye’deki çoğu aracı kurumdan alınabilir.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Teşekkür ederim.

Sayfa 651/666 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •