Sayfa 307/664 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 5310 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. Arkadaslar bu stla:nyse hissesi 19 ocaktan baslamistir trade icin diyorlar yaa ama ben inceledim de bu coktan varmis. benmi yanlis yaptim acaba bilgisi olan varmi?
    lutfen bilen varsa sevinirim

https://www.google.com/search?client...=stla+%3A+nyse
    Canlar gider heyyyy

2. Arkadaşlar Merhaba;

ABD borsalarında işlem gören hisselerin hepsinin olduğu bir klasör varmıdır?
    Bilgisayara indirip Tradingwiew e yükleyebilmek için?

Bilgisi olan varsa yönlendirebilirse sevinirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Buradan sıraya girebilirsiniz.

https://www.getmidas.com?kid=1C0BV9

Midastan gelen maili paylaşıyorum.

"Tam 1 sene önce bugün sermaye piyasalarını özgürleştirmek için yola çıktık. Herkesin kolayca erişebildiği, adil bir ücret yapısına sahip, demokratik bir yatırım uygulaması hayal etmiştik.

Aradan geçen 12 ayda Midas 20 kişilik bir teknoloji şirketine dönüştü, Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) kuruluş izni aldı, onlarca global şirket ile entegrasyon sağladı. Türkiye’nin yeni teknolojilerle inşa edilmiş, global borsalar ile doğrudan entegre ilk trading yazılımını tamamlamış olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

Hayallerimizi gerçekleştirmeye çok az kaldı. Midas’ın uygulaması hazır ve test süreçlerini yürütüyoruz. Beklediğimizden biraz uzun sürdü, ama sabrın için teşekkür ederiz!

SPK ile ilerlettiğimiz ek izin süreçlerinde bir gecikme olmaması durumunda Şubat sonunda ilk Midas’lıları kabul etmeyi hedefliyoruz. Beta süreci boyunca yalnızca tek bir borsada işlem yapabilecek olup, beta sonrasında her iki borsaya da erişimin olacak (Türk ve Amerikan borsaları)."

https://www.bloomberg.com/news/artic...source=twitter
    Son düzenleme : Trade Shark; 04-02-2021 saat: 13:56.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

arkadaşlar iyi akşamlar dilerim
    özellikle abd piyasalarında kısa bir araştırma yaptıktan sonra birkaç firmayı paylaşmak istedim belki araştıran arkadaşlara yardımcı olabilirim
    microsoft, google, costco, visa, proto lab(3d yazıcı), taiwan semi conductor(yarı iletkenler, işlemciler), regi(yenilenebilir enerji), moderna, tencent adr (oyun firması), hermes (lüks tüketim), horizon tech finance, logitech, mktx(yanılmıyorsam bizdeki işmen gibi), esr cayman (lojistik firması hong kong) , air products and chemicals (hidrojenli arabalar için aradım başka şirketler de var doğrudan bu işe yönelen ama bunun finansalları biraz daha iyi sanki) albemarle (lityum bataryalar için aramıştım) medifast (organik gıda firmaları için ararken bulmuştum) , bir de spak diye etf var böyle halka arz olacak şirketlere yardımcı oluyor galiba bir de ipo vardı yine halka arza yatırım yapan eft
    inşallah araştırma yapanlar için yardımı dokunur
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Dun Nokia finansallarini acikladi. Kisisel kanaatim Nokia'nin guclendigi yonunde.

- Bu sene dividend odemesi yapmayacak.
    - Satislarda dusus var ana nedenleri, dolarin degerlnemesi son ceyrekte(kur ayni kalsaydi satislar artmisti). asyada Cin dolayisiyla pazar kaybi. Buna ragmen kuzey amerikada buyumesi
    - 2 milyarin uzerinde vergi son ceyrekte(fransa ve finlandiya kaynakli)

Butun bunlara ragmen son 3 ceyrektir pozitif nakit akisi var. Ksasindaki nakti 6 milyardan 7 milyara cikmis durumda. Yatirmlarina ozellikle 5G uzerind edevam ediyor. Avrupa Birligi Nokia'yi 6G konusunda yetkilendirdi calismasi yonunde. 6G 2030 ve sonrasi icin yatirim.

Nokia 90lardaki telefon firmasi degil. yeni organizasyon yapisina gectiler. CEO gecen yil degisti.

Butun bunlar cercevesinde alim yapmaya baslayacagim. Uzun donemde daha da guclenecegini dusunuyorumve su an ucuz buluyorum.

Ilgilenenler icin: https://ml-eu.globenewswire.com/Reso...1-832164328135

Insallah tüm avrupanin 6g isini alırlar bu cinliler firsat bulsa Abd ye rahmet okuruz
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    0.20 CTRM maliyetlerime ilave 0.30 lardan da aldım.
    Yorumları takip etmeye çalışıyorum. Deniz navlunlarında iş artışı ve fiyatlarda yükseliş olduğunu söyleyip olumlu bakanlar olduğu gibi hissenin geri çekilme yaşayacağını söyleyenler de mevcut.

Bu arada sağlam hisse almak için araştırdığımda , gözüme takılan iki şirket var.
    Birisi pandemide sipariş kaybı yaşayan uçak üretim firması BOEİNG (204 USD) ve Sağlık seköründe hizmet veren MGLN -MAGELLAN HEALTH (94,55 USD)

Başka önerisi olan arkadaş varmı?
    Geçen hafta OTC piyasasında Ozop Energy Solutions, Inc. (OZSC) hissesi almaya çalıştım. Fiyat 0.1455 idi.
    Nedense İŞCEP uygulaması bu hisseyi almama bir türlü müsade etmedi ve alamadım.
    Şu anda 0.2340 ve çok sinirliyim.
    OTC piyasasında hisseleri alamıyor muyuz?

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Geçen hafta OTC piyasasında Ozop Energy Solutions, Inc. (OZSC) hissesi almaya çalıştım. Fiyat 0.1455 idi.
    Nedense İŞCEP uygulaması bu hisseyi almama bir türlü müsade etmedi ve alamadım.
    Şu anda 0.2340 ve çok sinirliyim.
    OTC piyasasında hisseleri alamıyor muyuz?
    otc piyasalarını ben de çözemedim.
    almak istediğim bir senet vardı 8 usd alamadım.
    15 usd sövdüm.
    ama ertesi gün 5 usd idi iyi ki alamadım dedim.

Sayfa 307/664 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •