Sayfa 383/666 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 5322 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Premarket / Aftermarket hours
    Anlamadım maalesef. Biraz daha açıklar mısınız? Sizin kadar tecrübeli değilim.

2.  Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Anlamadım maalesef. Biraz daha açıklar mısınız? Sizin kadar tecrübeli değilim.
    Bazı aracı kurumlar yatırımcıların piyasalar resmi olarak açılmadan önce alım satım yapmasına izin veriyorlar. Hacim çok düşük oluyor. Fiyatları etkileyen o.

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bazı aracı kurumlar yatırımcıların piyasalar resmi olarak açılmadan önce alım satım yapmasına izin veriyorlar. Hacim çok düşük oluyor. Fiyatları etkileyen o.
    Teşekkür ederim.

4. Merhaba,
    Şu 3 fondan oluşan portföy yaptım kendime. Sizlerin fikrini almak isterim.
    Vti
    Evt
    Tqqq
    Ağırlık vti de . Yalnız optimum ağırlık ne olmalı? Bu portföy ve TL gozonunde bulundurursak hedefim 4 katı kazanç elde etmek. Hiç bizmamayi ve gelen temettuleri ilave alım yaoarak kullanmayı düşünüyorum. Şimdiden yorumlar için teşekkürler. Kullandığım platform

5. Midas yazicaktim eksik kalfi

6. Tekrar düzeltiyorum badem 5 yıl. 4 değil 3 kat hedefliyorum. Cep telefonundan yazdığım için sıkıntı oluyor

fed bu yıl faiz artışı yapmasa bile 2022 yılında en az 1 kere faiz arttırma olasılığı var. Şuan abd büyük sermayeli şirketlerin fksı uçmuş vaziyette. sadece uygun kalan banka hisseleri duruyor gibi. acaba ilerisi için bu seviyelerden banka hisseleri toplamak güzel kar ettirir mi ? düşünceleriniz nedir ?

Bu hafta 215.87 maliyetle Ali Baba ($BABA) aldim. Uzun sure tutma niyetim var. Ederinin altinda oldugunu dusunuyorum.

Sayfa 383/666 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •