Special Days Image
Sayfa 537/665 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 5316 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1. aapl 149 dolar way be

2. aapl $139, way anasını be

3. Küçük tutarlı işlemler için midas’ı önerir misiniz? Eurobond yerine temettü hisselerini seçip burdan döviz geliri düşünüyorum. Teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Küçük tutarlı işlemler için midas’ı önerir misiniz? Eurobond yerine temettü hisselerini seçip burdan döviz geliri düşünüyorum. Teşekkürler.
    Yakın bir arkadaşım kullanıyor gayet memnun. 1.5 dolar olması lazım komisyonun. Hesabınızı ona göre yapın işte.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yakın bir arkadaşım kullanıyor gayet memnun. 1.5 dolar olması lazım komisyonun. Hesabınızı ona göre yapın işte.
    Teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Küçük tutarlı işlemler için midas’ı önerir misiniz? Eurobond yerine temettü hisselerini seçip burdan döviz geliri düşünüyorum. Teşekkürler.
    bende yeni hesap actim. tavsiye ederim, rahat , kafa agrisi yok, guzel calisiyor, cok hizli cevap veriyolar, alis-satis hizli ve rahat, komisyon az , SEC ve SPK onayli ben cok begendim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    dostlar daha once nasilsa kullanmam deyip Midasla ilgili konulara pek bakmamistim ama bakip incelyince baya hosuma gitti

simdi soyle bisey var midasta "Midas, ABD yatırım hesaplarına 500.000 dolara kadar hesap güvencesi sağlayan Türkiye’deki ilk SPK lisanslı aracı kurumdur." digerlerinde bu yok mu ? ornegin Garanti, is yaptirim vs bu guvenceyi vermiyormu gercekten ?

biliyorum cok konusuldu, belki bu sourlarin cevabi daha once verilmistir ama ben ciddi olarak butunuyle Midasa yuklenmeyi dusunuyorum, bilgilenmek isteyen arkadaslarada yardimci olur cevaplariniz

8. Nasdaq'ta bugün son 1 saatteki volatiliteyi uzun zamandır görmemiştim. FED açıklamaları veya enflasyon rakamları açıklanırken bile en fazla bu kadar oluyor. 3dk içinde %1 yukarı atıp, 5 dk içinde %1.5 aşağı geliyor. Resmen alıcılar ve satıcılar arasında mücadele var. Acaip zig zag bir piyasa. İyi takip edip ne tarafa meylederse peşine takılmak lazım. Baraj kapağı o yöne açılacak gibi.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Sayfa 537/665 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •