Sayfa 655/655 İlkİlk ... 155555605645653654655
Arama sonucu : 5238 madde; 5,233 - 5,238 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. dolar 6 lara kadar tekrar düştüğü için, bist 150 leri leri vurduğu için, trump anketlerde birinci çıktığı için 3 liradan 5 liraya çıkmadı bu kağıt. Operasyon kağıdı oldu artık, Trumptır dolardır polho için hikaye ancak hedefe giden yolu uzatır ya da kısaltır. Hedef 2 de olur 10 da olur onu da pala arkadaşa sorun.

2.  Alıntı Originally Posted by mr_x Yazıyı Oku
    4.03 den sadece 10k aldım, 4.03 devre kesici girdiğinde aldım 4.06 dan, aracı kurumu anlarsın 10k alan 4.06 dan kaç tane almış karanlık oda da
    Üstadım, seans sonunda 4 kişilik ekiple, zaman satış çizelgesini önce excel'e oradan da kendi yaptığımız programa aktarıp yapılan her işlemi dakka dakka kaydediyoruz. Kim hangi saatte, hangi algoritmayı ne kadarlık miktarla kullanmış, nereden almış nereye satmış vs. Vermek istediğim asıl mesaj buydu, yanlış anlaşılmış olmaktan zül duyarım.

Benim bu tahtada stratejimi herkes biliyor. Devre kesici kademesinden başlamak üzere aşağıya doğru bazen 5 bazen 10K lık alışlarımı dizer, seans sonunda sayın tahta yapıcıya mallarını geri veririm. Sizi temin ederim portföyü oluşturduğum günden bu yana elimde kaç lot varsa an itibariyle de aynı lot var. Zaten kim olduğumuzu, elimizde ne kadar mal olduğunu vs her şeyi biliyorlar. Kimden ne saklayabiliriz ki ? Kaldı ki onlar da saklayamıyorlar. Lot lot bütün işlemler (zamanlarına varana kadar) veri tabanımızda mevcut. Onların tek avantajı benim kimliğimi biliyorlar o kadar. Ancak irademin ne olacağını bilemezler tıpkı benim onlarınkini bilemeyeceğim gibi. Bu açıdan tüm şartlar eşit.

Zaman zaman tahtada gereğinden fazla agresiflik yapıyorlar, biz de gerekli cevabı veriyoruz. Sadece 1 saatte 80K TL lerını üttüm. Üterim hiç bakmam.
    "Düşünün, çünkü henüz yasaklanmadı" George Orwell

3. 1. Borsa İstanbul'da işlem gören Polisan Holding A.Ş (POLHO)(Şirket) pay senedinde 05.10.2020 - 09.10.2020 tarihleri arasında meydana gelen kuşku uyandırıcı gelişmeleri maddeler halinde sunuyorum:

- 05.10.2020 seans kapanışından sonra şirketin bağlı ortaklığı görünümünde olan (çünkü tüm yöneticiler aynı zamanda bu şirkette de yönetici durumundalar) Şark Mensucat Fabrikası A.Ş.'den gelen 22.294.657 TL toplam nominal tutarlı pay satış haberi,
    - O güne kadar ortalama günlük işlem hacmi 10 milyon lot civarında olan bir hissede tek bir günde (05.10.2020) bunca (22 milyon lottan fazla) hissenin satılmış olması,
    - Hemen ertesi gün Dünya gazetesinde yayımlanan şirket ceo'su Murat Yıldıran'ın "Polisan Holding Grup şirketlerinden Poliport, yeni yatırımlarla büyüyor" konulu açıklaması,
    - Aynı gün ve ertesi gün (yani 08-09/10/2020 tarihleri) POLHO pay senedinde tarihinde hiç görülmedik miktarda işlemler yapılması,
    - Hissenin bu süreç içerisinde yine tarihinde hiç rastlanılmadık bir şekilde ardı ardına 4 kez tavan fiyattan işlem görmesi,
    - Bu süreçte şirket yöneticilerine ait hisselerinin bulunduğu Deniz Yatırım'dan ciddi miktarda satış yapılmış olması ve hissenin gördüğü 4.92 TL seviyesinden sadece 2 gün içerisinde % 21'lik bir kayıpla 3.92 TL fiyatlara inmesi.

2. Yukarıda arz ettiğim tarihler arasındaki işlemlerin sayın kurulunuzca incelenmek suretiyle, açıklamalarıyla manipülasyon yaparak yatırımcıları zarara uğratan şirket yöneticisi olup olmadığının tespitini ve gereğini arz ederim.
    Bir dostumun özelden gönderdiği SPK başvurusu. Destek verelim dostlarım, elinize yapışmaz copy paste gönderin.
    "Düşünün, çünkü henüz yasaklanmadı" George Orwell

4. isteseler blomberge cikar hisseyi pazarlarlar...
    isteseler zirt pirt kapa hbr yollar hisseyi
    pazarlarlar
    hicbir sey yapmasalar biraksalar hisse cikardi yine
    madem oyle neden daha ucuza pazarlamaya calistilar?
    tarihi islem goren hissede bu kadar hisseyi pekiyi ky mi aldi?

5. Bizim mantigimiz yetmiyor bunlarin cevirdigi entrikalara...
    Seytan bile empati yapti bunlari gorunce

6. Deniz (mekanın sahiplerinden)sattıkça kağıt yukarı gitti;almaya kalktıkça aşağı geldi. Benim anladığım yüklü satışları ky karşılamış olamaz eğer öyle olsaydı. Satış durduğunda yükseliş ivme kazanması gerekirdi. Bence bir taraftan satarken diğer taraftan daha fazlasını aldılar.alım satımı kesincede balıklama atlayan ky ve al satçıların (onlar da bekleme pek yoktur) satışlarıyla salınmaya başladı diye düşünüyorum yanılıyor da olabilirim. YTDeğildir.

Sayfa 655/655 İlkİlk ... 155555605645653654655

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •