Sayfa 13/980 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 97 - 104 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. [QUOTE=bora2265;2123438]Tuhaf bir takas var citi 132.000 satmış doche bir o kadar almış.
    İlginç işler oluyor. Kafayı yedik vesselam

KENDİ HESAPLARI ARASINDA ALIP SATIYOR SAĞ CEBİNDEN SOL CEBİNE ANLAYACAĞİN

2. Durum kötü. Harbi ağır s....ler

3. Bu ne abi Allah aşkına yeter yaaaaaa aldı başını gidiyor kimsenin dur dediği yok ulan ne tank mış arkadaş çilesi bitmedi

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Öyle herkese kafa tutarsan zayıf olan ekonomini böyle tarumar edip milleti perişan ettirirsiniz...Acilen ekonomi yetkilileri(önce reisten izin almaları lazım)toplanıp dolar borsa acil önlem almalı...Yoksa Allah muhafaza insanı intihara bile sürükler bu süreç.
    Allah yar ve yardımcımız olsun
    Son düzenleme : neon06; 08-05-2018 saat: 17:30.
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5. zarar çok büyük, azıcık birikimimizi ülkemize güvenip sanayicimize güvenip yatırıyoruz başımıza gelene bak.
    Allah yardımcımız olsun

6. TEK TESELLİMİZ EN FAZLA DÜŞENLER LİSTESİNDE DEĞİLİZ ÇOK ŞÜKÜR BUGÜN İÇİN

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ben bu gun hisselerimi halk bank la degistirdim yani hepsini satip halk bank aldim hakimuzda hayirlisi elveda otokaaaaar ytd

8.  Alıntı Originally Posted by hakancan87 Yazıyı Oku
    gençler otokar niye düşüyor diye sorgulamayan endeksi inceleyin biraz bugün 100000 desteğine geldi yarın cümbüş olacak bence 95 hatta 90000 e sürecekler o zman görün buraları . Daha öncede demiştim dibin dibi var maliyet düşürmek için acele etmeyinsakın illede alacağım çok düştü diyorsan parça parça al . Bu kağıttan aldım sattım sonnda bende yakalandım zararına satmadım ama maliyet düşürmek içinde almadım. En çok tuhafıma giden koç denen malların çıkıp bir açıklama yapmaması hisse geri alım planı felan ortaya koyamaması yada sermaye artırımı gibi bir seçeneği dillendirmemeleri. Seçime kadar sabredin sonra nasılsa ralli başlar yukarıya ama bu kağnı ralli başlasa bile o ralliye uyarmı uymazmı bilinmez. Ha ralli aşağı olursa cevap belli önden önden koşar
    Dün dedk bugün ne yazıkki aşağıya gerçekten sürüyorlar son 10 gündür açığa satış yetkisi için kağıt imzaladım minik minik deneyim yaptım bugünde yaptım. Bugüne kadar etik ahlaki dini nedenlerle açığa satışa karşı duruyordum ama gördüğüm şu anda piyasada açığa satışın kıralını yapıyorlar hisselerinizi satmayın almayında devlet sistem şirket sahipleri herkes alın teriyle kazanılmış paralara çökmek için elele kol kola . Bu günler geçer gençleri sağlığınızdan olmayın moralleri bozmayın ekranlardan biraz uzak durun ;)

Sayfa 13/980 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •