Sayfa 173/981 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Yeni direncimiz kaç????

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. otokarın eskideki cuma günü çıkşları aklıma geldi.

otokar cumaları sever.

3. Hayırdır ortaklar, bu yükselişin bir sebebi var mı? Portföyde miktarı küçük ama %12 üzeri artı olmuş..

4. Boğalar devrede dikkat etmek lazım.

5. Hala zarar çok ama bu hazzı özlemiştik... Oh beaaaa,

6. Otokar temettü dağıtacak mı bu sene bilen var mı?

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by erolgabakci Yazıyı Oku
    Bizim götümüzdeki yaralar tam iyileşmediği için bugün bizi ellemediler
    Üstad, efsanesiniz. Allah, sizi ve sevdiklerinizi güldürsün.

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Allah yardımcımız olsun...sizin zararı gördükten sonra artık burda serzenişte bulunmak çok ayıp olur herhalde (benim zarar 3000 küsür tl ,2,5 yıllık dolar bazlı falan hadi 2 katı olsun)
    İnşallah hepimiz zararımızı telafi ederiz(Mübarek Cuma günü hürmetine amin...)
     Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Ben de başka bir hissede 3 yılı aşkın bekliyorum ve bugün toplam zarar 64000 TL'ye yakın ve inanın Otokar'ın yarısı kadar bile istikrarlı değil. Beklenti var ama ne kadar daha yatar hiç belli değil. Şu anda portföyümde en fazla karda olan hisse Otokar. Bence hangi hisse olursa olsun bir maliyet çok önemli, bir de zamanı gelince satmayı bilmek....

Ben Otokar'a güveniyorum, tekrar eski zirvelerine gideceğine de inanıyorum. İnşallah siz de en kısa zamanda zarardan kurtulup çok iyi kar edersiniz.
    Sn, ironarm,
    Sn, neon06,

Valla, ister inanın ister inanmayın ben çok rahatım. Bu duruma bir tür sendrom diyebilirsiniz. Asuzu'yu da yıllarca taşıdım yüklü zararla. Temettüler aldım, diplerden maliyet düşürdüm. Tam bölünmeden önceki gün %100 civarı karla sattım. Şimdi, sattığım fiyatın yarısının da altında, üstelik temettü verme ihtimali de yok. Otokar' a da 116'lardan girdim. Bir temettü aldım. Bir sefer de maliyet düşürücü ilave pozisyon açtım. Uzun vadeli (biraz da zorunluluktan) pozisyon taşımak bir nevi para biriktirmeme sebep oluyor. Hiçbir pozisyonumu zararına kapatmadım son 6-7 yıldır. Otokar'ı da en az %50 karla satacağım. 64000 TL zararı taşıdığınız hisse inşallah tabirimi bağışlayın ossuruktan bir hisse değildir. Otokar'da orta vadede TL bazlı zirvenin geçileceğini umut ediyorum.

Sayfa 173/981 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •