Sayfa 2/980 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7833 madde; 9 - 16 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

FİBO 50 kırılırsa FİBO 60 iyi seviyedir

2. Baykuşlar gelmiş ama yeni sayfayı kirletmeyin . Sizi gözaltı pazarına alalım . Malum yerini orası . Geldiğiniz yere piliz .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

40 çok, 30’dan alırsın. 10 yılda maliyetin sıfırlanır. Bekle biraz daha sakın pozisyon açma!

4.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    40 çok, 30’dan alırsın. 10 yılda maliyetin sıfırlanır. Bekle biraz daha sakın pozisyon açma!

5. 2 yıl oldu .senet 140 tl lerde iken ''tank top içinde olarak bu senet 100 tl eder'' .tank yoksa 75 tl dedik . ne laflar edildi aselsan topiğine gelip laf ettiler. neymiş hiç bir dediğim çıkmamış.adam hırsından gözle görüneni de inkâr ediyor...bugün kü değeri bütün alacak verecek ve mal varlığı ile 283 milyon eden şirket 2 milyardeğerlemeden alınıp satılıyor yani bu fiyattan alan parasını 20 sene sonra amorti edecek. hadi kâr büyümesi dersek 15 senede geri alacak.almak için hala ucuz değil.bence ederine yaklaşmış durumda.Ben bir senet alacağım zaman bunu kaça satabilirim ve benden alacak olanda neyi cazip bulacakta alacak diye düşünürüm. öyle ya 80 den niye aşlınır . örneğin 100 e satmak için ..ee 100 den alacak olana ne yüzle ''gel bunu al diyecez. ki o da kaça satacak diye gider bu....akıllı olun...y.t.d

6. tankı gördük

7.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    2 yıl oldu .senet 140 tl lerde iken ''tank top içinde olarak bu senet 100 tl eder'' .tank yoksa 75 tl dedik . ne laflar edildi aselsan topiğine gelip laf ettiler. neymiş hiç bir dediğim çıkmamış.adam hırsından gözle görüneni de inkâr ediyor...bugün kü değeri bütün alacak verecek ve mal varlığı ile 283 milyon eden şirket 2 milyardeğerlemeden alınıp satılıyor yani bu fiyattan alan parasını 20 sene sonra amorti edecek. hadi kâr büyümesi dersek 15 senede geri alacak.almak için hala ucuz değil.bence ederine yaklaşmış durumda.Ben bir senet alacağım zaman bunu kaça satabilirim ve benden alacak olanda neyi cazip bulacakta alacak diye düşünürüm. öyle ya 80 den niye aşlınır . örneğin 100 e satmak için ..ee 100 den alacak olana ne yüzle ''gel bunu al diyecez. ki o da kaça satacak diye gider bu....akıllı olun...y.t.d
    tamam abi.kusurumuza bakma. Bi daha akıllı oluruz. Sen ne dersen doğrudur. Kıymetini bilemedik. Sen çok kıymetli biriymişsin. Belli ki 15 tl iken almış,30 tl iken satmışsın. 120 tl iken sırf bizim iyiliğimiz için elinde yokken (30 üzeri bir rakamdan almayacağın için) buraya girip girip bizi uyarmışsın. Sağolasın.

8.  Alıntı Originally Posted by ugunes Yazıyı Oku
    tamam abi.kusurumuza bakma. Bi daha akıllı oluruz. Sen ne dersen doğrudur. Kıymetini bilemedik. Sen çok kıymetli biriymişsin. Belli ki 15 tl iken almış,30 tl iken satmışsın. 120 tl iken sırf bizim iyiliğimiz için elinde yokken (30 üzeri bir rakamdan almayacağın için) buraya girip girip bizi uyarmışsın. Sağolasın.
    98 -109 arası girip 143 lerden sattım kardeş.ve o zamanlar üstüme gelenlere de ordineyi paylaştım. Ve siz benim bu yazıları yazdığımda ortada yoktunuz....ben herkesi hatırlarım..
    senede gelirsek.ilk halka arz edildiğinde a banktan alan birisiyim..1995 mi neydi.o zamanlar bankadan alır .arz günü ''çarşamba''limitsiz marjla halka açılırdı p.tesi arzdan 16 alıp çarşamba ilk seansında 24 ten satmıştım....imkb tarihini bilenlerdeniz .giriş karaköy 1987 Neyse sizbeni bırakın da ''not düşürüldü vede milletvekili seçimi ittifakı yapıldı. bunlar elinde senet olanların düşünmesi gereken önemli veriler..... Bazı şeyler yeni başlıyor.Borsalar ''şu fiyattan düştü artık alınır ''diye yukarıdaki şişmiş fiyatlardan hesap yapanları çarpma yeridir. Acemiler yukarıdaki fiyatı ustalar altan geldiği fiyatı baz alırlar..neyse şimdi ederinde ama kâr edebileceğim yerde değil......Y.T.D

Sayfa 2/980 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •