Special Days Image
Sayfa 320/980 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Defter değerinin düşük olması bedelsiz verilebileceğine işaret o halde yanlışmıyım üstad? Eğer bedelsiz verilecek olursa pd/dd oranı düşecektir o zaman değil mi?
    bedelsiz sermaye artırımıyla pd/dd oranının bir ilgisi yok yanlışınız var..

bu şirketin özkaynak karlılığı bu yıl neredeyse %100 ü bulabilir. rahmetli Yaşar Erdinç hoca derdi, özkaynak karlılığını 10'a bölün şirketin ortalama piyasada olması gereken pd/dd oranını bulursunuz.. otokarda bu yıl, bu oran 10 çıkıyor..bu rakamı abartılı bulabilirsiniz elbette ama 6.26 pd/dd oranı gayet uygundur benim açımdan..

yatırım tavsiyesi değildir..

2. Vay anasına ya yine dansözlük yapıyor. Ne ilginç hareketleri var. Anlamıyorum

3. Ne oluyor bına. Yine Otakarlığını gösteriyor.

4. Yok hocam 165 olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Yok hocam 165 olmaz.
    Olurrrrrrrr.sabirla izlemeye devammmm.ytd

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Gerel i kaçırdım tüh be. Bu kağıdın yüzünden. Nasip değilmiş.

Bir gündem bir güne bir tavan yap. Bir haber gönder.

7. Eveeet şalale devam. Pzt günü sabah satarım inşallah. Otokardan kurtulurum. Yeter bu eziyet beni hasta ediyor. Ardından faize parayı yatırırım. Aydan aya sabit faiz yerim. Ne budala bir kagida düştüm niye düşer niye yükselir Anlaşılır değil.

Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Eveeet şalale devam. Pzt günü sabah satarım inşallah. Otokardan kurtulurum. Yeter bu eziyet beni hasta ediyor. Ardından faize parayı yatırırım. Aydan aya sabit faiz yerim. Ne budala bir kagida düştüm niye düşer niye yükselir Anlaşılır değil.
    Sana hak vermemek elde değil. hisse pivot kırmış güzel yükseliyor. tüm teknik göstergeler fevkalede güzel. Daha sonra ortada sebeb yokken endeks üstü düşüş. Sen satarsın yükselir ben sana söyliyim. sinirlenir bozulur.

Sayfa 320/980 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •