Sayfa 321/981 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. bize çok güzel çakmışlar bunu..endeks güçlendikçe biz şelale..bunu satıp başka kağıtları topluyorlar resmen..tam bataklığa düşmüşüz..

yatırım tavsiyesi değildir..

2. Otokar yatırımcı ilişkilerini aradım. Ne oldu battınızmı dedim. Neden düşüyor dedim. Neden kapa haber göndermiyorsunuz? Neden alım yapıp ky yi korumuyorsunuz dedim. Cevap veremedi. Kar satışlarıdır diyor. O zaman niye aldınız dedi. Ben yatırımcıyım , size yatırım yaptıım dedim. Birşey yokken kağıt düşmesine neden müsade ediyorsunuz dedim. Velhasıl kardeşlerim gerçekten BIST in en pislik kağıdı. Neden düşer neden yükselir hiç anlam veremezsiniz. Ben enflasyon farkında yaklaşık 4 sene belki fazla, zarardayım. Banka vadelerinide kaçırdım. Allah sizlere yardım etsin. Bu kağıdı hiçbir yeni yatırımcıya asla tavsiye etmem. Bu kağıdın tavana gittiğini bir günden bir %7-%8 yaptığını ben görmedim. Sizlerde ömrünüzü bu kağıtta heba etmeyin. Gidin Halkbank alın, gidin petkim, ereğli alın. Hiç olmazssa dibin dibinden alırsınız. Bu hayvanlara paranızı kaptırmayın. HURGAZ'a bakıyorum kağıt uçuyor, GEREL e bakıyorum kağıt gidiyor, bu ********de sanki çok çıkmış gibi geri çekiliyor. Ben CİTY e kızmıyorum . Asıl bu şirketin sahtekarlarına kızıyorum. Heba ettiniz tüm umutlarımızı.

Birtane iyi haber göndermezmi ya. Birtane açıklama yapmazmı ya ? GALIP ten ne farkınız var.

Yatırımcı ilişkilerine sürüm sürüm sürünün inşallah. Sizi Allaha havale ediyorum dedim. Kadın çok bozuldu.

BMC yede kızmıyorum artık. İyi olmuş bunlara. BMC den ne farkın var senin . Sahtekarlar.

Hiçbir KY ye önermiyorum bu kağıdı uzak durun

3. Pazartesi sabahtan bitireceğim bu azabı kalın sağlıcakla

4. Bu sırada ben satınca biraz daha geriye gidecek hakkınızı helal edin. Yüklü alım yapmıştım.

5.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Bu sırada ben satınca biraz daha geriye gidecek hakkınızı helal edin. Yüklü alım yapmıştım.
    Dostum kaçtan aldın bilmiyorum ama kağıt zirvesinden biraz geriye gelmiş hicbirsey sonsuza kadar çıkmaz böyle hareketleri gayet normal karsilaman gerekli öyle bir yazıyorsun ki kağıt 20 den 2 ye düşmüş gibi böyle kağıtlar da var o ayrı haline dua et o yüzden şirket kar ediyor sene başından beri %100 e yakın prim yapmış sen diyorsun mevduat yaparım senin mevduattan 10 senede kazanacağını kazandırmış 1 senede sabret şirketine guveniyorsan moralini bozma

6. Bir miktar alarak geri döndüm ben de. İşler iyi gidiyor bana göre. Kar rakamı gayet iyi. Kağıt zirvesini görmüş. Kar satışı gayet normal.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değil, aklıma gelenlerdir.

7.  Alıntı Originally Posted by ilbey74 Yazıyı Oku
    Bir miktar alarak geri döndüm ben de. İşler iyi gidiyor bana göre. Kar rakamı gayet iyi. Kağıt zirvesini görmüş. Kar satışı gayet normal.
    OSD ye biLdiriLen Ekim ayı ihracat miktarları geçen yıl ile aynı. 3. çeyrek üretim ve satış miktarları ise son 10 yılın en düşük seviyeleri..

8. saatlik..

mavi kanal içinde hareket etmiş..

yatay desdek kırılırsa alt banta kadar düşme ihtimali var..

fiyat yatay bile kalsa alt desdek yükseldiği için bir süre sonra birleşeceklerdir.

kısa vadeli göstergeler aşırı satıma gelmiş..

yataydan bir tepki gelebilir..

tabi bence.

Sayfa 321/981 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •