Sayfa 328/980 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Bilemiyorum. Ortak olduğumuz şirket bu. Adamlar isterse çıkıyor isterse düşürüyor. Hiçbir yerde cazibe oluşturabilecek bir şeyi anlatılmıyor.
    Normaldir 154 çıkışın düzeltmesi daha bitmedi.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ramobaba Yazıyı Oku
    Normaldir 154 çıkışın düzeltmesi daha bitmedi.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vallahamı.....

3. Ramobaba düzeltiyor değilmi?

4. Düze düze iniyor , düşmanıma tavsiye etmem bu malı uzak durun ky.
    Tabi bence

5.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Otokar yatırımcı ilişkilerini aradım. Ne oldu battınızmı dedim. Neden düşüyor dedim. Neden kapa haber göndermiyorsunuz? Neden alım yapıp ky yi korumuyorsunuz dedim. Cevap veremedi. Kar satışlarıdır diyor. O zaman niye aldınız dedi. Ben yatırımcıyım , size yatırım yaptıım dedim. Birşey yokken kağıt düşmesine neden müsade ediyorsunuz dedim. Velhasıl kardeşlerim gerçekten BIST in en pislik kağıdı. Neden düşer neden yükselir hiç anlam veremezsiniz. Ben enflasyon farkında yaklaşık 4 sene belki fazla, zarardayım. Banka vadelerinide kaçırdım. Allah sizlere yardım etsin. Bu kağıdı hiçbir yeni yatırımcıya asla tavsiye etmem. Bu kağıdın tavana gittiğini bir günden bir %7-%8 yaptığını ben görmedim. Sizlerde ömrünüzü bu kağıtta heba etmeyin. Gidin Halkbank alın, gidin petkim, ereğli alın. Hiç olmazssa dibin dibinden alırsınız. Bu hayvanlara paranızı kaptırmayın. HURGAZ'a bakıyorum kağıt uçuyor, GEREL e bakıyorum kağıt gidiyor, bu ********de sanki çok çıkmış gibi geri çekiliyor. Ben CİTY e kızmıyorum . Asıl bu şirketin sahtekarlarına kızıyorum. Heba ettiniz tüm umutlarımızı.

Birtane iyi haber göndermezmi ya. Birtane açıklama yapmazmı ya ? GALIP ten ne farkınız var.

Yatırımcı ilişkilerine sürüm sürüm sürünün inşallah. Sizi Allaha havale ediyorum dedim. Kadın çok bozuldu.

BMC yede kızmıyorum artık. İyi olmuş bunlara. BMC den ne farkın var senin . Sahtekarlar.

Hiçbir KY ye önermiyorum bu kağıdı uzak durun
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Geçen sene bugün 81 TLmiş. Yıllık bazda yeterli bir getiri var.
     Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Kardeş sen yenisin galiba , istersen geçmişe bak öyle konuşalım. Anlamadan yorum yapma. Biz seçimlerdede , 15 temmuzdada , patlamaların olduğu zamanlardada, tank işinin iptalindede bu kağıttaydık. Benim bu kağıttan %200 kazanmış olmam lazımdı. Ama olmadı.
    Şimdi endeks %30 inse sende benim gibi meler durursun.
    Kendi kişisel görüşümü sundum. Bu işlerde bildiğiniz üzere zamanlama önemlidir. Geçen sene alıp %100 kazanan da vardır. Daha önce alıp daha az ya da çok kazanan da vardır. Geçmişe grafiklerden bakıyorum. Endeks konusunda ise kaldıraçsız betası %50'nin altında olduğu için endekse pek bir etkisi olmaz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. https://www.youtube.com/watch?v=qhYrTupVFnw

23. dk..otokar analizi var..

7. Tesekkürler sn turkuaz

8. Bu seneyi de ihalesiz bitireceğiz galiba.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değil, aklıma gelenlerdir.

Sayfa 328/980 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •