Sayfa 365/980 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 7835 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Alıntı Originally Posted by barracuda70 Yazıyı Oku
    her kıpırdamayı satış fırsatı görüp dayıyor satışı, tabiki city ve deutche. 3 aydır aynı senaryo, bitiremediler lotlarını.uzun bir süre kendine gelemeyecek kağıt, durum malesef bunu gösteriyor. Ancak bir aşı bulunur yada salgın gerilerse tablo değişir. bu da kısa vadede zor gibi. YTD.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Patron, sahip çıkmadıktan sonra yabancılar ne yapsın üstad. Hisse geri alım programı şart ama 59 liraya düştüğünde açıklanmadı, şimdi de açıklanmaz maalesef. Bu süreci minimum zararla atlatmaya çalışacağız. Gerçi bir çoğumuz alternatif maliyetleri hesaplamazsak halen karda ancak 170'ten satmayıp beklemek insana koyuyor gerçekten.

2.  Alıntı Originally Posted by barracuda70 Yazıyı Oku

buyrun tablo bu...

103.4 de ciddi bir satış var. Almak isteyen alsın diyor.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. endeks aşağı iken korkmuyorum, çünkü alıcı olmadığı için mal veremiyorlar. asıl satış endeks yukarı döndüğünde geliyor. her yerden mütemadiyen satıyor, satmak istiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by barracuda70 Yazıyı Oku
    endeks aşağı iken korkmuyorum, çünkü alıcı olmadığı için mal veremiyorlar. asıl satış endeks yukarı döndüğünde geliyor. her yerden mütemadiyen satıyor, satmak istiyor.

Neden kaçıyor? Hani hedef yukarıdaydı, 200 lerdeydi. Dolar yükseldiği için , dolarını alıp gitmekmi istiyor?

5.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Neden kaçıyor? Hani hedef yukarıdaydı, 200 lerdeydi. Dolar yükseldiği için , dolarını alıp gitmekmi istiyor?

borsanın altın kuralı yine çalıştı: al diye dillendirdiğinde o kağıt satılmalı, sat diye dillendirildiğinde de alınmalı. yani test hareket yapanlat kazanıyor. Ama herşey bir yana bu kağıt hiçbir zaman alıp yürümedi, çatır çatır gitmedi, yatırımcısına güven vermedi, iki ileri bir geriydi. Diğer kağıtlar hergün yeni zirveler yaparken bu zirvede dahi tutunamadı. Virüsü de düşmek için güzel bahane etti. Anlaşılan city ve deutche 160 ları yeterli gördü , onlar çıkmasaydı bu hareketleri görmezdik tabi.

trade etmediğim borsada tek hisse otkar seyrek zamanlarda girer çıkarım, bu fiyatlar fırsat bence bu benim fikrim tabi
    100 altında sadece 50 lot alabildim ama illa oraya tekrar düşer mi diye beklemem hedeflediğim lota ulaşmak için

7. ‼Yatırımcının başka web sitesinde paylaşmış olduğu yazıyı sizlerle paylaşıyorum.

Borsa gündem web sayfasında bende yazıyı okudum.

‼ 04 Nisan 2020 18:55 Ulaştırma Bakanlığı, insanların evden çıkamadığı, taşımacılığın yükünün arttığı şu günlerde ikinci bir emre kadar ticari araç satışını durdurdu.

‼ Ford Otosan üretim arasını 27 Nisan'a kadar uzattı. 04 Nisan 2020 06:52.

Üretime verilen aranın 27 Nisan'a kadar süreceğini açıklayan Ford Otosan, üretime ne zaman başlanacağı konusunda Ford Avrupa'ya paralel olarak karar alınacağını bildirdi.

8. Cibiliyetsiz

Sayfa 365/980 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •