Sayfa 369/981 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. OTOKAR 2020 Birinci Çeyrek Bilanço Analizi'ni dikkatinize sunarım.
    https://youtu.be/1kWwxpxAJxM

6 aylık takas

3. 122 den beri takibimde, küçük küçük dantel gibi işliyorlar tahtayı hissine kapıldım ve bugün kısmi olarak girdik bakalım. Askeri araçların yanında, ticari araç üretiyor olması bence artısı. covid sonrası bir normalleşme veya teşvik başlayacaksa öncelikle özel araçlardan ziyade ticari araçlardan başlar diye düşünüyorum. Ticaret olacakki para dönsün. En basitinden araçlara eğer ki eksik bineceksek mantıken daha fazla araca ihtiyaç var aynı sayıda insanı taşımak için.gibi
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    122 den beri takibimde, küçük küçük dantel gibi işliyorlar tahtayı hissine kapıldım ve bugün kısmi olarak girdik bakalım. Askeri araçların yanında, ticari araç üretiyor olması bence artısı. covid sonrası bir normalleşme veya teşvik başlayacaksa öncelikle özel araçlardan ziyade ticari araçlardan başlar diye düşünüyorum. Ticaret olacakki para dönsün. En basitinden araçlara eğer ki eksik bineceksek mantıken daha fazla araca ihtiyaç var aynı sayıda insanı taşımak için.gibi
    Ticari araçta esas faaliyet karı oranlarımız düşük. Sürüm yüksek. Savunma sanayi ciromuzu ve ihracatımızı artırmamız gerek. Savunma sanayinde yurtiçine ürün satamamak çok acı. Bundan bir sene önce belediyelere de satamıyorduk. Bu bir süreç; inşallah TSK ihtiyaçlarını karşıladığımı günler de gelecek. Son dönemdeki yabancı alışı güzel. Bu arada topic o kadar sessiz ki küçük yatırımcının hepsi 10 kat giden şirketlerde herhalde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Ticari araçta esas faaliyet karı oranlarımız düşük. Sürüm yüksek. Savunma sanayi ciromuzu ve ihracatımızı artırmamız gerek. Savunma sanayinde yurtiçine ürün satamamak çok acı. Bundan bir sene önce belediyelere de satamıyorduk. Bu bir süreç; inşallah TSK ihtiyaçlarını karşıladığımı günler de gelecek. Son dönemdeki yabancı alışı güzel. Bu arada topic o kadar sessiz ki küçük yatırımcının hepsi 10 kat giden şirketlerde herhalde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son dönemdeki hızlı sayılabilecek çıkışının realizasyonu ve göstergelerin soğutulması inşallah bugün tamamlanmıştır. TL bazlı zirvemize çok az kaldı. 50 adet hisse yüzün üzerine FK ile işlem görürken ve tüm dünyada toplu taşım araçları alımı pik yapacakken tahta yapıcının fırsatı kullanıp yeni TL bazlı zirvelere tahtayı oturtması çok güzel olur.

6. 139,6 nın üzerinde tutunabilirse 146 denebilir mi? Karanlık odaya göre ihtimali var gibi sanki

7. Bu hisse spek değil bir şey değil çıkar ama ne zamana

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    122 den beri takibimde, küçük küçük dantel gibi işliyorlar tahtayı hissine kapıldım ve bugün kısmi olarak girdik bakalım. Askeri araçların yanında, ticari araç üretiyor olması bence artısı. covid sonrası bir normalleşme veya teşvik başlayacaksa öncelikle özel araçlardan ziyade ticari araçlardan başlar diye düşünüyorum. Ticaret olacakki para dönsün. En basitinden araçlara eğer ki eksik bineceksek mantıken daha fazla araca ihtiyaç var aynı sayıda insanı taşımak için.gibi
    biraz daha pozisyon arttırtık. Bakalım bir tepki gelecek mi?

Sayfa 369/981 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •