Sayfa 380/981 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Hocam iveco için yıllık 1000 otobüs 5 yıl olarak plan yapıldığını ve mevcut pazarın durumuna göre artış veya azalış yapılacağı kalmış aklımda fakat tam olarak hatırlamıyorum sizi yanıltmış olmak istemem

2.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Hocam iveco için yıllık 1000 otobüs 5 yıl olarak plan yapıldığını ve mevcut pazarın durumuna göre artış veya azalış yapılacağı kalmış aklımda fakat tam olarak hatırlamıyorum sizi yanıltmış olmak istemem
    Tesekkur ederim ohhh iyi iyi rakamlar guzelmis;)
    Bol kazanc hepimize....
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. İveco için adet bazında tek detayı burada bulabildim. Burada 5 yıl için 5000 adeti bulabileceği yazsada şirketten yapılmış net bir rakam hiçbir yerde yok. Bu yüzden tekrar yazıyorum yazdığım rakam sizi yanıltmasın hocam kesin bir bilgi değil

https://uzmanpara.milliyet.com.tr/ha...i/98000/98964/

4.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    İveco için adet bazında tek detayı burada bulabildim. Burada 5 yıl için 5000 adeti bulabileceği yazsada şirketten yapılmış net bir rakam hiçbir yerde yok. Bu yüzden tekrar yazıyorum yazdığım rakam sizi yanıltmasın hocam kesin bir bilgi değil

https://uzmanpara.milliyet.com.tr/ha...i/98000/98964/
    Eyvallah hassasiyetiniz icin tesekkur ederim....

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.

5. Şirket bir kaç hafta önce hatırladığım kadarıyla 398 milyon liralık yatırım teşvik belgesi aldı. Sanırım iveco için üretilecek otobüsler için yapılacak yatrım için bu belge alındı.

6.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Şirket bir kaç hafta önce hatırladığım kadarıyla 398 milyon liralık yatırım teşvik belgesi aldı. Sanırım iveco için üretilecek otobüsler için yapılacak yatrım için bu belge alındı.
    Otobus elektrikli ve diger uretimleri bence dikkate deger.
    Askeri ihracat ve askeri uretimleri de bir arti bence...
    Ytd

7. Kar marjı yüksek olan ürünleri zırhlı araçlar ve şuanda da satıllardaki pay oranı yüksek.

8. Elektrik ve dgazlı otobüs anlamında çok ileri düzeyde olduğunu söyleyemeyiz aksine başlangıç seviyesinde

Sayfa 380/981 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •