Sayfa 383/980 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Ben borsada 6 yılda çok ciddi düşüşlere yakalandım. Fakat pandemi çöküşü ve son bir haftalık satış kadar sinir uçlarıma dokunan satış görmedim. Alayının ** böyle acımasızca satan algoritmaların soğuttular borsadan. 147den 60 düşüşünü gördüm otkarda bu kadar koymadı 85 den 25 düşüşüne yakalandım ttrakta bu kadar koymadı.

2.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Ben borsada 6 yılda çok ciddi düşüşlere yakalandım. Fakat pandemi çöküşü ve son bir haftalık satış kadar sinir uçlarıma dokunan satış görmedim. Alayının ** böyle acımasızca satan algoritmaların soğuttular borsadan. 147den 60 düşüşünü gördüm otkarda bu kadar koymadı 85 den 25 düşüşüne yakalandım ttrakta bu kadar koymadı.
    Robotlari borsada durdurma imkani yok mu?
    Cakallik bu dunya borsalarinda da var mi bu robotlar?

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Eshota 52 otobüs teslimatı yapılmış

4. Buda kaybetmiş bitmiş ne ihale nekar bu zalimlerin oyuncağı olmuş gözaltı pazarındakiler bundan binkat eftal olmuş yazık söz çokta neyse sabır...................................

5. Otokar böyle bi hisse. Bu yüzden nakit yeni girişlerimle otokar almıyorum. Temettü veye diğer hisselerden kar ettiğim kısmı otokara aktarıyorum. Piyasa ya da spekülatör istemeden gitmiyor.

6. Koç bu hareketlere sesiz kalıp bakıyorsa tank ihalesini vermedikleri için üzülüyordum şimdi ise cuk diye oturmuş kağıdına sahip çıkan bir sürü şirket var buda hakediyor demekki........

7. Nekadar sıkarsa sıksınlar birileri bu kadar beklenti varken bu kağıdı alır götürür baskı baskı nereye kadar benden zırnık yok kendime faydam yok ytr tv deildir.

8. zamanı gelecek , yaklaşıyor sabır, spekülatör petrokent turizm-bosh fren-kent-jantsa vb lerinin yakasını bıraktığında ilk adres burası..

Sayfa 383/980 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •