Sayfa 389/981 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by tusedu306 Yazıyı Oku
    Arkadaşım değerli bilgilerin için teşekkür ederiz...Otokarda yolumuzu kaybettiğimiz şu günlerde paylaştığın değerli bilgi ve yorumların kendi adıma teşekkür ederim...
    Benim Otokarda maliyeti oldukça yukarda kaldı... Anlayamadığım o günlerde 160,00-172,00 fiyatından binlerce lotu alan arcı kurumlar kaç gündür deli gibi satıyor...Bu aracı kurumlara benim hesabıma göre bu işlem sonrasında zarar yazıyor yada ben yanlış hesap yapıyor, yanılıyor olabilirim...
    Yatırım finansman hissede hedef fiyatını 185,00 vermişken, tekrar yeniledi ve fiyatı 215,00 çekti...
    Tesadüf bakın ki bende bu kurumla işlem yapıyorum ve tavsiye üzerine Otokar aldım...
    Bu günlerdeki hissenin düşmesinin nedenini sordum... Otokar kaç gündür düşüyor var mı sebebi diye ?
    Cevap şöyle; burası borsa hisse düşer çıkar... Eee bu hisseyi siz tavsiye ettiniz dedim..Hisse tavsiye raporu ve fiyat değerlendirmesi bizim uzmanlarımız tarafından araştırılıyor ve fiyat değerlendiriliyor bizde sezile paylaşıyoruz deyip geçitti..Hedefimiz uzun vade ama sure yok 1 ay 1 yıl bilmiyor arkadaş ... .Söylenecek bir şey yok...
    Sormak lazım SPK ya biz k.y. olarak borsaya yatırım yaparken hangi aracın kurumun araştırma raporlarına güveneceğiz...
    Endeks % 3,27 +, Otokar zar zor + geçiyor bir iki kademe endeks % 1,5 ekside Otokar en ön sıralarda -5,5...
    Önümüzde ki günler, haftalar yada aylarda Otokar da ne olur bilemem ama yukarı doğru güzel fiyatlar olsun dileğiyle...
    Sizin adınıza üzgünüm ama şunu söyleyebilirim hisse bu fiyatları haketmiyor gerçekten bazı hisseleri yukarıya gitmeden önce sağlam silkelerler,otokar artık yüklü sermaye artırımı yapmalı,inşallah yakın zamanda öyle bir haber gelir,inanıyorumki öyle bir durumda şirket fiyatını ikiye katlayıp aşacaktır inşallah,sermaye çok düşük kaldı,en az 250,yada 500 milyon yapmalı artık.hayırlısı olsun inşallah. ytd.

2. 3 gün önce yazmıştım sözleşme olacağını acı var mı diyenler tatlı var yiyiniz günlük iyi gelir.

3. Aşağıya vermiş ama hacimsiz geri gelmiş, gelişmelere bağlı çok çabuk toparlanabilir.ytd.

4. Endeks 9800 geldiğinde en düşük 140.000 civarına gelmişti bugün endeks 1120 aradaki makas bakarmısınız fiatı 139.00 ne değerliymiş biz kıymet bilemedik yazıklar olsun ytr tv deildir kendime fydm yok .pss.............

5. Diğer oto( fort ve Tofaş) firmalarıyla kıyaslandığında bu fiyatlar çok komik 3.5 milyara fabrika mı okur, üstelik oyokarın bir farkı daha var; savunma sanayinde de var,, altayın durumu bahane olamaz: adamlar başka alıcı bulur.. Piyasa değerinin yaklaşık 1/5 . kadar tek kalemde ihale aldı....daha tık yok...fakat bunun böyle girmeyeceği de aşikardır....ne demişler koçum sağolsun..yatırım tavsiyesi değildir.

6. 476 000 000 luk bir ihale, bakım vs artı gelir demek, son bir yıllık ihaleleri bir hesaplayın bakalım nerelere gidiyor; elektrik li araç üretimi de başladı diye biliyorum..

7. 1-en iyi iş veren ödülü 2-gürcistan ihalesi 3-Eshot ihalesi 4-savunma sanayinde öncülerden tank vs. 5- Arge çalışmaları 6- Isuzu otobüslerinin bazılarını kendi üretecek. 7-Özsermaye artışı

Sayfa 389/981 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •