Sayfa 407/981 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Grafikçi arkadaşlara saygımız var, fakat grafik bana göre geçmişi gösterir geleceği asla.. Her zaman ki gibi sabah yada gecenin bir yarısında açıklanan tek bir haberle bir Bakmışsın grafikler açılışla beraber alt üst olmuş... Yada içsel bir bilgi bir Bakmışsın açıklanıvermiş....
    paranın izini grafik de ararız grafiğin de izini indikatörlerle arar buluruz yukarı da 2 indikatörün ne anlattığını okuyunca anlayabilirsiniz
    yani aroon indikatörü nü takip ederek hissnin ne zaman yukarı ne zaman aşağı döneceğini işaret eder aroon indikatörü bir trend göstergesidir aroon u iyice okursanız anlayabilirsiniz
    yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    O yuzden teknik analiz değl TEMEL ANALİZ KULLANIN

JANTS Tabiki gider Öz varlık karlılığını Pd/dd ne bölün ne kadar ucuz muş belli oluyor .
    Şimdiki durum sonuçtur . Aynı durum OTKAR LOGO ve EGEEN İçin hala geçerlidir .
    SASA ALARK PSDTC FMIZP SODSN için takip edilmeli . . .
    Temel verilerine göre pahalı jants. Yanlışınız var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,806
    H,ç bir zaman olmadı zaten . . .

Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    İnşallah 2023'te tekrar Savunma Sanayi şirketi olacak.
    2020'de bitiyor hala Altay tankından ses seda yok.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,806
    Ben trade yaparım bu kağıtlardan hangisi ucuz ise alırım Fiyatı çok çıkanı satarım
    Kısaca FMIZP satıldı JANTS Satıldı SASA Satıldı LOGO OTKAR EGEEN de al sat yaparım .
    Anlamında o yazdığım liste . . . İlk grup ucuz 2. grup pahalı .
    Buradaki trade mantığı kötü haber çıktığında UV olan kısım en azından iyi verilere sahip olan
    kağıtta kalmalı . Eldeki nakit pacal yapmada kullanılarak kağıdın maliyeti aşağı çekilmeli.
    1. grup (OTKAR EGEEN LOGO) GÖREcELİ olarak 2. gruba göre ucuz anlamında .

QUOTE=Otokar;4765311]Temel verilerine göre pahalı jants. Yanlışınız var[/QUOTE]

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,806
    Sevgili ortak para diye bir şey yok burası ve her yer borsa lar sanaldır gerçek
    olan hiç bir şey yok . Şu an siz uyuyorsunuz ve makineler enerjinizi çekiyor .
    Sanal Bir alemdesiniz ve gerçek sanıyorsunuz .
    Ne para ne hisse ne de BIST diye bir şey yok tamamen FAKE . . .
    Tek bir çözümünüz var. KIRMIZI HAPI ALIN

Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Borsada tek gerçek paradır. Para grafiği çizer gerisi fasa fiso..
    Temel analizinde anlamı kalmadı saçma sapan firmalar tavan tavan gidiyor.

Batuhan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    6,806
    Geçen gün Aracı kurum özelleştirme var sen de katıl dedi güldüm olur dedim .
    DNISI diye bir firma Halka Geçiriliyormuş pardon veriliyormuş dediler 300 lot ok
    dedim . Gele gele 31 Lot gelmiş . Gene güldüm ve kim bilir kaç tavan çekecekler
    diye içimden geçmedi değil . ben 3 tavana 100TL ye aldığım kağıdı 165 TL ye filan
    verdim yaklaşık 65% kar 3 günde hiç fena değil ama 3000 lot alsaydım ne olurdu diye
    de düşünmeden edemedim .
    İşte algı da tam burada oluşturuluyor adamlar 75 TL ile algı oluşturuyor
    her hayale kapılan dandik kağıda dalıyor . Zaten amaç da tam olarak budur .

EN Dibinden NoT : Bir üründen Aşağıdan istediğiniz kadar alamıyorsanız
    Yukarıdan istemediğiniz kadar verecekler demektir.

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Sn. kartopu, Ak yatırım yabancı adına alıyordur değil mi? Dün itibariyle yabancı payındaki az da olsa düşüş devam ediyor ve %22'nin altına indi. Yorumunuz var mı?

Sayfa 407/981 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •