Sayfa 413/981 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon
Arama sonucu : 7841 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Nasıl bir karın ağrısı var anlamadım. 6 aylık bilanço gayet iyi. İhracat tarafı sağlam gidiyor. Tamam yurtiçine savunma sanayi ürünü satamıyor ancak BAE teslimatları 2021 sonuna kadar devam edecek. Benim bile canımı sıkmaya başladı. Endeksin 1210 denemesini bekliyorum. Bu süreçte inşallah Otokar'da TL bazlı tarihi zirvesini test eder.

2. Pakistan Cin den tank almis baya da sayisi yuksekti sanirim.İzledim...
    Ya dedim bizim Tulpar.daha iyi niye Tulpar almamislar ki?
    Çin i Pakistan a sokacagina Turkiye den al daha garanti olur....
    Sasirtici....

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Dünki pasta

bugünün şu ana kadar olan pasta kendilerini satıcılı gösterip malı dağıtarak mal düşürmeye çalışıyorlar bugün akşam 9 aylık bilançolar kapanıyor şirket ve şirket etrafındakiler yeminli müşavirleri büyük oyuncular bilançonun ne olduğunu biliyorlar da bu akşamdan itibaren bilançoyu tam olarak hata payı olmadan bilirler . onun için baskı ve kendilerini satıcılı gösteriyorlar .
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Ziraat ve vakıfdan gelen satışlar emeklilik ve yatırım fonlarının satışları başka izahı olamaz çünki ziraat yatırımda 73 bin vakıf yatırımda 43 bin lot kaldı bunun da kendilerine göre sebebi vardır gelen satışları birileri karşılıyor

5. 3 tane kagıdım var zararda oldugum biri otokar digeri doco ve ttkom...3 de birbirinden uyuz,diger ikisi sanki gidecek gibi ama otokar da gidecek hava yok yapacak birşey yok bekleyecez...otokarın döviz le arası nasıl acaba kambiyo karı falan yazacak mı 9 aylık bilanço da...

6. Salı günün pastası bugün takasa bu şekilde geçti emeklilik fonlarının satışı bunlar satış değil adres değiştirme benim kendi düşüncem öyle düşünüyorum .

Sayfa 413/981 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513913 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •