Sayfa 437/982 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 7850 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Grafikler için tesekkürler sayın kagula

2.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Grafikler için tesekkürler sayın kagula
    Sessizce köşemize çekilelim sn.otokar.Selamlar

Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Kapta bi açıklama yok fakat bir sitede Türkiye 400 adet tulpar talep etti diyor linki atıyorum.
    https://www.savunmasanayi.org/otokar-tulpar/

Otokar'a aşık olduğunuz forum isminizden de belli üstad.

Ama 4 yıl önceki haberle otokar hissesi uçmaz.
    Ben otokara güveniyorum.Sabırla beklerken güzel işaretlerini de alıyorum. Bol kazançlar herkese.YTD.

Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Ayı piyasası bitmedi, devam edecek, ABD ve Avrupa borsalarında önümüzdeki hafta yine endişeli hava hakim. Şu ortamda girilecek hisselere bile girmiyorum. Hava bekle ya da sat havası. Bu şimşekli havada iyi bilançolu şirketlere girilir mi? Ben girmem, girene de mani olmam.
    Öngörünüzden ötürü tebrik ederim!

Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    bu sermayeyle 1 milyarlık işi yapsınlarda görelim.gecmıs yl karlarını eklesınler bıraz.
    1 tane daha 1 mılyarlık iş alacak sermayesı kalmaz fırmanın..

O sermaye artısı kacınılmaz yapmak zorundalar.
    Kartonsan yıllarca 2,7 milyon TL'lik sermaye ile milyarlarca liralık ciro yaptı. Backlog ile ödenmiş sermayenin hiçbir bağlantısı yok. Birçok ilave örnek verebilirim.

Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    TL bazında tarihi zirvesini böyle hacimli kırması güzel.
    Cuma kapanışı ile TL bazlı tarihi zirvesinin üzerinde günlük, haftalık ve aylık kapanış yaptı. Dolar bazlı cari orandan bahsetmiyorum. Bugün bir realizasyon var bence hissede. İlaveten yabancı talebi hala yok denecek kadar az. Yabancı talebinin sınırlı olduğu hisselerde yükselişler kalıcı olmayabiliyor. Bizim gibi maliyetleri çok aşağıda kalanlar için hava olumlu ancak gördüğüm kadarıyla bazı yeni ortaklarımız pozisyonlarını 160-170'li seviyelerin üzerinden açmışlar. Bu arkadaşların temkinli olmasında fayda var.

7. Bu grfk te kenarda dursun.220 üstü başka dünya

8.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Otokar'a aşık olduğunuz forum isminizden de belli üstad.

Ama 4 yıl önceki haberle otokar hissesi uçmaz.
    Ben otokara güveniyorum.Sabırla beklerken güzel işaretlerini de alıyorum. Bol kazançlar herkese.YTD.
    Sn mgus twitterda görünce tarihi görmedim ilk önce. Bende gaza geldim sonrasında da tarihi görür görmez gerekli açıklamaları paylaştım. Nerdeyse her twitimin altına gaza gelmeyin diye yazarım. Bu şirketin fiyatıyla çok ilgilenmiyorum. Satmayı düşünmüyorum para lazım olmadıkça fiyat kaç olursa olsun. Beni şirketin iş akışı ilgilendiriyor. Çünkü ben sadece temettüsüyle ilgileniyorum. Zaten gazla çıkıp insin istemiyorum. Çıkışları kalıcı olsun.

Sayfa 437/982 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •