Sayfa 474/980 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 7836 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Ben yarın taban ile tavan arası biryerde kapatacağımızı düşünüyorum söylediğimin olma ihtimali yüzde 99.9
    ytd deli saçmasıdır

2. Otokar rumuzlu yazarimiz nerede?
    Keyfi yerindedir bence...demek ki buyuk sirketlerin temel analizleri illa ki fiyata yansiyor zamani gelince....
    Ki bu daha hikaye otokar icin....
    Olanlar icin sevindirici hareketler yapti umarim bozulmaz hareketleri....
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Maliyetim 200 un altında uzun vadeciyim ama sırf son 20 dakikada yaptığı hareket ile kardan 100.000 TL gitti üzülmelimiyim bilmiyorum tavan olsada satmayacaktım gerçi birkaç gün ekran kapasak iyi olacak insan çok etkileniyor

4. TTRAK ile OTKAR grubun sermayesi en düşük ve tahtası en sığ şirketleri. sermaye artırımı yaparsa kademelere daha fazla lot serpişir. Bu özserrmaye ve ciro kapasitesi olan şirketin sermayesi en az 300 milyona ulaştırılmalı.

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    TTRAK ile OTKAR grubun sermayesi en düşük ve tahtası en sığ şirketleri. sermaye artırımı yaparsa kademelere daha fazla lot serpişir. Bu özserrmaye ve ciro kapasitesi olan şirketin sermayesi en az 300 milyona ulaştırılmalı.
    Otokar in yapma ihtimali daha fazla gibime geliyor...
    Gerci dolar bazli sirketlerin sermayelerini duzeltmeleri gerek hepsi yapabilir ileride...
    Ytd

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

6. 24 kasım salı günü nün pastası bugün takasa bu şekilde geçti emeklilik fondaki hisseler karşılıklı danışıklı hareket fondaki hisseleri fon dışına çıkarıyorlar ve değişik bir çok aracı kurumlara dağıtarak yapıyorlar .
    yatırım tavsiyesi değildir

7. 25 eylül 26 kasım arası takas değişimi . yatırım tavsiyesi değildir

8. Bugün ya herro ya merro diyerek lotumu 1000 yaptım bu sefer sabredeceğim
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 474/980 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz