Sayfa 521/982 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 7851 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    Hisse çok hareketli olmasına rağmen ortakların bu kadar sessiz kalıp hissenin yüksek
    hacimle hareket etmesini çalı arkasından izlemesi ilginç geldi bana doğrusu.

Benim diğer hissem olan Devada bu kadar ciddi çıkışlar olsa forum yıkılırdı.

Syg.
    Çalı arkadasında ortak kalmamışta olabilir. Hızlı çıkış olunca karı gören verdi belkide.

Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    Hisse çok hareketli olmasına rağmen ortakların bu kadar sessiz kalıp hissenin yüksek
    hacimle hareket etmesini çalı arkasından izlemesi ilginç geldi bana doğrusu.

Benim diğer hissem olan Devada bu kadar ciddi çıkışlar olsa forum yıkılırdı.

Syg.
    Sn. KARDELEN, Geriye doğru 200 sayfayı okursanız zaten sadece 5-6 kişinin Otokar topiğinde yazdığını göreceksiniz. Bu arkadaşlarımızdan birkaçı zaten 250-350 arasından pozisyonlarını kapatıp karlarını realize ettiler. Bizler gibi eski yatırımcı gerçekten çok az kaldı. Sn. Otokar bunlardan bir tanesidir. Bu küçük yatırımcılarla birlikte; Yatırım Fonları, Emeklilik Yatırım Fonları ve yabancının elindeki malı da aldı tahta yapıcı. Yabancı payı halen tarihi düşük seviyelerinde. Sonuçta, ilginç olan birşey yok.

Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Çalı arkadasında ortak kalmamışta olabilir. Hızlı çıkış olunca karı gören verdi belkide.
     Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Sn. KARDELEN, Geriye doğru 200 sayfayı okursanız zaten sadece 5-6 kişinin Otokar topiğinde yazdığını göreceksiniz. Bu arkadaşlarımızdan birkaçı zaten 250-350 arasından pozisyonlarını kapatıp karlarını realize ettiler. Bizler gibi eski yatırımcı gerçekten çok az kaldı. Sn. Otokar bunlardan bir tanesidir. Bu küçük yatırımcılarla birlikte; Yatırım Fonları, Emeklilik Yatırım Fonları ve yabancının elindeki malı da aldı tahta yapıcı. Yabancı payı halen tarihi düşük seviyelerinde. Sonuçta, ilginç olan birşey yok.
    Eyvallah Sayın Mzffr, Sayın Otokar konu anlaşılmıştır.

Onların bıraktığı yerden ben girmiş oldum anlaşılan.
    Malı birazda biz taşıyalım bakalım, nereye kadar nefesimiz yetecek.

Syg.

4. ben ayrılmadım 24 mil. sermaye ile yılda 500 mil. karların temettüsüne talibim

5. Oyak yatırımın sattığı hisseler büyük ihtimalle emeklilik fonun hisseleri çarşamba günü takas da belli olur .
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    392'deki boşluğu biraz önce doldurduk. Grafikte endişelenecek bir cari oran kalmadı. Dünkü yüklü satış ve para çıkışı tahtayı bozmaz inşallah. 400 üstü maliyetlileri dökmek gibi bir strateji varsa bilançoya kadar 340-400 arası dolaşırız tahminen. Genel Kurul'larda herhangi bir bedelsiz potansiyeli taşına firma bir sermaye artırımı kararı alırsa yine canlanır.

Sayfa 521/982 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •