Sayfa 529/980 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7836 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by esoes Yazıyı Oku
    Sayın kartopu inanın kafam karıştı takaslar bu garanti , bank of amerika topladimi dagittimi iş satmış mi ykredi saticiydi alıcı mi oldu hissedeki bu hareketleri anlamadım kafan iyice karıştı bu tabloyu kısaca yorumlarsanız memmnun olurum hissede neler dönüyor düşünceniz nedir
    Saygılar
    2002 yılında bir haberle bütün hisseler tavan yapmıştı aracı kurumda takip ediyorduk arkadaşlarla kıriz olduğu için nakite geçenler çok vardı kimse hisse alamadı tavan olmayan 3 / 4 hisse vardı bende o zaman tavan olmayan fmzp aldım 41 00 den 40 düştü aldım 39 düştü aldım 38 den aldım hisse 1 ay falan gitmedi sonra yavaş yavaş yükseldi 70 00 li fiyatlada kazandık dedim sattım 2 / 3 sene için de 1 500 00 lere kadar gitmişti o zaman sığ bir hisseydi seans sonu baktım çalıştığım aracı kurum hisse satmamış sanki benim sattığım kadar hisse almış aynı aracı kurum onun için nerden satış gelirse o aracı kurumdan alış yapıyorlar günlük pastadan anlaşılması zor devamlı yabancı aldığı zaman hisse gider ama yabancı yok olanlarda bıyıklı yabancı aracı kurumları kullanıyorlar onlarda malı içeriye satarak yabancı satıyor havası veriyorlar işlemlerin yüzde 80 / 90 kendileri yapıyorlar hisseyi dağınık göstermeye çalışıp kafa karıştırıp yatırımcılardaki hisseleri almaya çalışıyor hiç bir zaman günlük düşünmemek sabretmek ve uzun vade düşünmek lazım .
    yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    2002 yılında bir haberle bütün hisseler tavan yapmıştı aracı kurumda takip ediyorduk arkadaşlarla kıriz olduğu için nakite geçenler çok vardı kimse hisse alamadı tavan olmayan 3 / 4 hisse vardı bende o zaman tavan olmayan fmzp aldım 41 00 den 40 düştü aldım 39 düştü aldım 38 den aldım hisse 1 ay falan gitmedi sonra yavaş yavaş yükseldi 70 00 li fiyatlada kazandık dedim sattım 2 / 3 sene için de 1 500 00 lere kadar gitmişti o zaman sığ bir hisseydi seans sonu baktım çalıştığım aracı kurum hisse satmamış sanki benim sattığım kadar hisse almış aynı aracı kurum onun için nerden satış gelirse o aracı kurumdan alış yapıyorlar günlük pastadan anlaşılması zor devamlı yabancı aldığı zaman hisse gider ama yabancı yok olanlarda bıyıklı yabancı aracı kurumları kullanıyorlar onlarda malı içeriye satarak yabancı satıyor havası veriyorlar işlemlerin yüzde 80 / 90 kendileri yapıyorlar hisseyi dağınık göstermeye çalışıp kafa karıştırıp yatırımcılardaki hisseleri almaya çalışıyor hiç bir zaman günlük düşünmemek sabretmek ve uzun vade düşünmek lazım .
    özetle doğru hissede sabırla bekleyeceğiz...

3. 207 bin adet pozitif alım yönü de bitirdik

4.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    sn kartopu hocam o fmızp olayı çok farklıydı dereli holdingden morgul almış istanbuldaki eski fabrika arazisini satmış izmitte fabrikayı tamamlayıp oraya taşınmıştı o zaman bende 17 lerden almış 1380 den yarısını verip yarısını böldürmüştüm o günler yasak ceza felan yoktu şimdi kıpraşana basıyorlar cezayı o günlerden kalma pkent var elimde maliyet 11.5 sermaya artırımı bekliyorum ama cezadan korkumuza al sat yapamıyoruz otakar için benim beklentim 3 haneler fakat bu gün meksa felan girmiş bu hınzırlar tahtayı çabuk bozar kısmet artık.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Dolaşa dolaşa otkar gelmişim. Gerçi sattığım gidiyor. hayırlısı olsun

6. Türkiye'nin sürücüsüz otobüsü Otokar, testleri başarıyla geçti
    Alternatif yakıtlı araçlar, akıllı otobüsler ve sürücüsüz araçlar üzerine araştırma geliştirme çalışmaları yürüten Otokar, Okan Üniversitesi iş birliğiyle yürüttüğü sürücüsüz otobüsü çalışmasında önemli eşik atladığını duyurdu.

7.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Sayın kartopu cevap için teşekkür ederim. Mesaj alındı.

Sayfa 529/980 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •