Sayfa 574/980 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    gene bildigini okuyor şu yapıkrdideki robot inşallah yanar da bir daha çalışamaz
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Satsın yapı kredi elbet benim gibi bekleyipde alanlar vardır 370 bölgesinden.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Satsın yapı kredi elbet benim gibi bekleyipde alanlar vardır 370 bölgesinden.
    alsak ne olur tınmıyor bile robotlar eeee duyarsız nasıl olsa ben robotum bana giren çıkan bir şey yok ben tahtacı adına karşılıyorum gireni çıkanı diyor
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Sat robot sat yavrum benim devre keserek satıyor birde canını yidiğim. Bugün benim portföy otkara boğuldu bunların sayesinde.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. 359 TL de günlük 50 ortalamayada dokundurdun eyvallah palacım. Şuan endeksde devre kesen kesene gene üçlü çete açık pozlarla iş başında.

6. Artık otkar yatırımcısı oldum ben de mecburen...düşüş dursa da maliyet düşürsek bari...

Sayfa 574/980 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •