Sayfa 650/980 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7838 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Sn exmarine sizi 3 sene önce ttrak tan hatırlıyorum.. Bence hisseyi takip etmeyin. Maalesef bu sene ayı piyasasındayız..boşuna moralinizi bozarsınız.. Bu hissede çoğunluğu elinde bulunduranların fırıldağı bitmez.. Temettünizü alın geçin
    hiç sorun değil bekleriz......ttrak -foto-ege gübre-otokar----....ttrak ve ege gübreden çıkıp tüpraş ve otkar da pozisyon aldık...kısmet....neyse onu alırız

2.  Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    hiç sorun değil bekleriz......ttrak -foto-ege gübre-otokar----....ttrak ve ege gübreden çıkıp tüpraş ve otkar da pozisyon aldık...kısmet....neyse onu alırız
    Hayırlısı olsun. Ortaklıklarınızın bi ömür sürmesini temenni ederim
    OMAHALI

3. Koç holdin in bünyesinde olduğundan şüphe etmeye başladım. Bir kaç zengin bebesinin elinde kendini oyuncağa çevirmiş bir Otkar gözlemliyorum. STOP.

4. Teknik olarak düzeltmede kağıt; bazı şirletlerde konjonktürel olarak aylar hatta yıllarca sürebilir düzeltme. 400 lü fiyatlardan başlayan düşüşte Dipler her defasında daha aşsğı ve tepeler daha aşağıda . Devasa yükselişinin fibo 0,5 ine teması var. Kısaca tablo şuan düzeltmenin sürdüğünü gösteriyor.

O yüzden malda olan insanlar şirkete güveniyorsa sert düşüşlerde mal alıp beklemekten başka çare yok.

Dipler yükselince hareket başlar. Şuan düzeltmenin devam edeceği aşikar.

Saygılar

5. Günlükler al vermek üzere,görüntü 31 deneyecek gibi ama üzerinde kalmamız lazım

6.  Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    Günlükler al vermek üzere,görüntü 31 deneyecek gibi ama üzerinde kalmamız lazım
    31 mi 51 mi

7. 341 yazacaktım ,onu da gördü zaten

8. 340.3 üzerinde kapanış lara ihtiyaç var......becerebilirse 352 gelir...hadi bakalım.....

Sayfa 650/980 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •