Sayfa 837/980 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Benim bu güne kadar her fiyat seviyesinde gün ve tarih olarak yazdıklarım bu başlık atında kayıtlı zaten . Dönüp isteyen inceler hangi fiyattayken ne yazmışım. Herkesin yorumu fikri yatrmı kendine. Benden buraya kadar

Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Benim bu güne kadar her fiyat seviyesinde gün ve tarih olarak yazdıklarım bu başlık atında kayıtlı zaten . Dönüp isteyen inceler hangi fiyattayken ne yazmışım. Herkesin yorumu fikri yatrmı kendine. Benden buraya kadar
    Son dönemde can sıktığı kesin. Ancak lejyonerlerin konumuzda olumsuz yorumlar yapmaya başlaması olumlu. Lejyonerler olumsuz yorum yapma hakkına sahiptir. Bizlerin de onlara cevap verme hakkı bakidir. Forum kuralları bellidir. Manipülasyona yol açabileceğini düşündüğümüz yorumları yönetime şikayet edebiliriz.

Kazakistan olayının olumsuz fiyatlama yapması normal. Taşların yerine oturmasını beklemek gerek. 30-40 lira maliyetler 8-9 katı spot fiyatla çok şikayet etmemek lazım.

Ben hakkımı pozisyonumu 2025 yılına kadar değiştirmemekten yanayım. Bu hükümet değişecek. Yurtiçine zırhlı satmaya başlayacağız. En önemlisi Altay tankı projesinin ihalesi yenilenecek.

3. Koy hadi herkes görsün maliyetleri. Sen koyduğunda bende koyacağım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Lejyoner olsam hisseye ucacak kacacak derim
    kafa bu kadar basiyor
    iftiralar , hakaretler girla

Anlyan anlamistir,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Arkadaşlar sakin olun, burada bilgi paylaşımı olsun... isteyen satar isteyen alır... alış.ve satış seviyeleri herkesin tekelindedir kimse karışmaz karışamaz...
    ancak; hisseye aşağı yönlü hedef seviyeler verip insanları panikle sattırmak doğru bir davranış.değildir...

hepimiz otokar hissedarlarıyız , otokar kazandıkça.bşzde kazanırız, yüksek potansiyeli olan bir.firmanın geleceğine yatırım yaptık,.sabredeceğiz...
    hepinizi sükunete davet ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Koy hadi herkes görsün maliyetleri. Sen koyduğunda bende koyacağım.
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Lejyoner olsam hisseye ucacak kacacak derim
    kafa bu kadar basiyor
    iftiralar , hakaretler girla

Anlyan anlamistir,
    sn otokar hocam ve dvk-psh şimdiye kadar bu tür tartışma olmamıştı sevgili otokar hocam özellikle sizi bu hissede senelerdir takip ederim güzel bilgi akışı da verirdiniz nazar mı degdi veya sn dvk siz gelmeden gerçekten çok sakin bir yerdi burası rica etsem bu tür kısır tartışmalar bizlerin de kafasını karıştırıyor sevgili hocam otokar sizden beklentimiz bizlere bilgi akışı saglamanız alışmıştık rica etsem ben bu gün başka bir hisse yüzünden otokarlarımı sessizce vermek zorunda kaldım fakat maliyet hesabı dahi yapmadım ben bu hisseyi gerçekten seviyorum ara ara çıksamda mıknatıs gibi beni geri çekiyor hayırlı akşamlar ve tatiller tüm dostlara.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    sn otokar hocam ve dvk-psh şimdiye kadar bu tür tartışma olmamıştı sevgili otokar hocam özellikle sizi bu hissede senelerdir takip ederim güzel bilgi akışı da verirdiniz nazar mı degdi veya sn dvk siz gelmeden gerçekten çok sakin bir yerdi burası rica etsem bu tür kısır tartışmalar bizlerin de kafasını karıştırıyor sevgili hocam otokar sizden beklentimiz bizlere bilgi akışı saglamanız alışmıştık rica etsem ben bu gün başka bir hisse yüzünden otokarlarımı sessizce vermek zorunda kaldım fakat maliyet hesabı dahi yapmadım ben bu hisseyi gerçekten seviyorum ara ara çıksamda mıknatıs gibi beni geri çekiyor hayırlı akşamlar ve tatiller tüm dostlara.
    Hocam sabahtan beri maliyet istiyor hakaret ediyor yazdığı siliniyor. Herkesin parasıda hissesi de maliyeti de kendine. Yoksa maliyet görmek isteyen ben değilim

Sayfa 837/980 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •