Sayfa 863/981 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7842 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Fnss in çöplüğü zaman kaybı
    Burada ne anlatmak istediğinizi tam olarak anlamadım.
    Ayrıca otkar esas ivmeyi altay ihalesinden çıkarıldıktan sonra yaşadı.
    1 temettü dönemi dediğiniz hükümet değişikliğinden bahsediyorsunuz zannederim.
    Yeniden iç piyasaya dönüş olursa otkar'ın eski ivmeyi kaybedebileceğini düşünüyorum.
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Yeniden iç piyasaya dönüş olursa otkar'ın eski ivmeyi kaybedebileceğini düşünüyorum.
    İç piyasa savunma sanayinde ciro artışı sağlar. Backlog hacmi sağlar. İç piyasaya savunma sanayi ürünü satıyor olmamız ihracatı bırakacağımız anlamına gelmiyor. Maliyetlerimiz düşer ve daha çok ihracat yaparız, daha rekabetçi oluruz.

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Her horoz kendi çöplüğünde öter demek istedi sanırım.
    Oradan Otokara iş çıkmaz diye düşünüyorsunuz galiba. Ama bu işler belli olmaz. Malum arap ülkeleri ile barışıyoruz.
    Ne mutlu Türküm diyene

4. 22 / 23 / 24 / 25 Tarihlerinde cıtı yabancı mı bıyıklımı bilinmez temettüden önce 81 bin lot sattı temettüler düştükden sonra dün vakıf yatırım 22 bin lot aldı bugünde devam ediyor alıma 19 bin lot oldu şu ana kadar . y t d

5.  Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Malezya fnss şirketinin 2011 den beri acv 300 Adnan ve av 8 GEMPİTA Verdiği bir ülke..
    Geçen günler 400 zırhlı ihalesi vardı..
    Ayrıca acv 300 lerin modernizasyonu olacak..
    Fnss şirketi endenozyaki tepeden en alta tamemen şeffaf! İlişkileri sayesinde bu ihaleleri da alır..
    Otokarın güney Asyada bangladese irili ufaklı cobra satışı dışında pek iş alanı yaratabileceği ortam olmadı şu ana kadar..

6. Sn muzaffer Altay tankı ile ilgili k2 karapantere olmayan transmisyon Altay tankına olur mu?
    Bence olmaz...
    Olası iktidar değişikliğinde tsk envanterinden, tank ihalesinin yenilenmesine, Afrika pazarında artan katmerciler, Nurol hakimiyetine, katardaki bazı şirketlerin hakimiyetine kadar birçok değişiklik olur.. Bunun fiyat katlamasını da zamanı gelince görürüz inş.. Son 15 aydır girip zararda olan arkadaşlarda şirketimizin kıymetini anlar
    OMAHALI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,922
    Turkey wants to buy up to 100 South Korean tank engines

https://www.yahoo.com/news/turkey-wa...142152332.html
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Eski otokar çalışanı bir arkada ile konultuğumuzda otokar için en hayırlı işin örtülü iç pazar ambargosu olduğunu söylemişti; sebebi olarak ambargo sayesinde ihracata yönelme ve iç pazar siparişlerinin kar marjının çok düşük olmasını göstermişti. Tsk siparişi prestij dışında çok anlamı değil demişti.

Şuan yada gelecekte nasıl olur bilemem.

Fiyata gelirsek adam temettüye buralardan mal aldıracak hesabını çözemiyorum.

Tahtada toplu bir hareket göremiyorum. Osd takibe ve sipariş koklamaya devam.

Sayfa 863/981 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •