Sayfa 318/980 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7840 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Bence Hiç bir alakası yok . Otokar icin de ;Bugünü 150 .40 seviyesinden kaparsak Hedef 190 Lara seyir alır diye düşünüyorum Tabii ki zamanla izlemeye devam

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dediğim seviyeden kapadık.allah yolumuzu açık etsin

Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    İnşallah hocam. Sn. Sularının Prensin sesi çıkmıyor. Ses ver hocam.
    n11'den para sayma makinası sipariş etmiş diye duydum. Makina gelene kadar paraları istifliyormuş

Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Bence Hiç bir alakası yok . Otokar icin de ;Bugünü 150 .40 seviyesinden kaparsak Hedef 190 Lara seyir alır diye düşünüyorum Tabii ki zamanla izlemeye devam

Nokta atışı, tebrikler Üstad.

Günlük ve haftalıkta TL bazlı zirve kapanışımız hayırlı olsun. 128.000 lot hacim de çok iyi. Gerçekten 3-4 kişi kaldık bu hafta herhalde. Ben, 150'nin üzerine bir yüzde on daha koyar diyorum sene sonuna kadar.

4. Yabancı oranları çoookkk uzun zamandan beri bir ileri iki geri sayıp duruyordu.Lakin son 10/15 günde citi ve doçe 150 bin lot alımda görünüyor, ki başka bir yerlerde gizli stokları yoksa.Sanki şenlik arifesine geliyor gibi,yapılan işlem tarzı küçük yatırımcının kalmadığını,efendilerin paşa gönlü nasıl isterse öyle olacağını gösteriyor.Çok bindiler tepesine şimdiye kadar,benim gibi küçükleri yedi yuttular lakin oyunun kuralını yeniden yazacak patronlar geldi kensini gösterdi.Sıkıyosa koy baskıyı bundan sonra diyor.15 gün önce 148 e kadar mal yığıp şov yapana da tokatı vurup geçmişlerdi.Bugün de benzerini yaptı geçti.Sayımız fazla değil belki ortaklar ama yazacak hal bırakmadı zalımlar,suskunluğumuz ve görünmeyişimiz ondan.Yıl sonuna ikinci dalyayı alır inşallah diyelim.Çünkü iki yıl önce 130-140 lardan işlem gören kağıt bugün 150 olmuş sürpriz değil.
    Bir insanin nasıl güldüğünden edebini, neye güldüğünden aklini anlarım. (Mevlana)

5.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    n11'den para sayma makinası sipariş etmiş diye duydum. Makina gelene kadar paraları istifliyormuş
    Hahaha:-D :-D :-D

6.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Nokta atışı, tebrikler Üstad.

Günlük ve haftalıkta TL bazlı zirve kapanışımız hayırlı olsun. 128.000 lot hacim de çok iyi. Gerçekten 3-4 kişi kaldık bu hafta herhalde. Ben, 150'nin üzerine bir yüzde on daha koyar diyorum sene sonuna kadar.
    Öncelikle teşekkür ederim.
    150 nin üstüne +10 puan sene sonuna kalmaz diye düşünüyorum.insallah yanılmam.ytd.

7. Bakıniz,olaya şöyle bakalım.şuan ki tavan fiyat 180.40 Kı zor bir fiyat değil.Yani güzel bir ihale haberi diyorum.bildiğim birşey yok ama yakındır diyede sesli bir şekilde düşünmek istiyorummmmm.ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by hayyildiz Yazıyı Oku
    hep burdayiz, tekkeyi beklemeye devam )
    biz hep burdayiz, masallah

Sayfa 318/980 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •